Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Soehnle – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych Soehnle. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Soehnle,
 • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Soehnle,
 • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Sekcje publikacji

Jakie wagi łazienkowe Soehnle najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Soehnle, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych Soehnle, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 (4006501638731) ☆

Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 (4006501638731) Najniższa Cena Online Analityczna waga łazienkowa dla ambitnych sportowców: obserwuj każdą zmianę parametrów Twojego ciała polegając na precyzyjnym pomiarze. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 200 zmierzy tkankę tłuszczową, zawartość wody w organizmie i masę mięśniową dokonując super precyzyjnego pomiaru BIA, a następnie za pomocą funkcji Bluetooth® wyśle te informacje bezpośrednio do aplikacji Soehnle Connect. Wszystkie informacje wyświetlają się w porównaniu ze skalą i określonymi dla nich normami na wyjątkowo sporym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Tryb sportowy pozwala na ponadto dokładne określenie Twojego zapotrzebowania kalorycznego, dobranego do indywidualnego poziomu aktywności. Aplikacja Soehnle Connect ukazuje wszystkie dane w transparentny sposób - dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne, a na dodatek oblicza różnicę pomiędzy Twoją wagą docelową a Twoją ostatnią wagą. Genialna do długofalowej motywacji. Waga ta posiada funkcję rozpoznawania osób - do 8 osób. Płaski oraz pokaźna powierzchnia wraz z antypoślizgowymi nóżkami gwarantują jej stabilność. Niesamowicie wygodna: wyświetlacz włącza się automatycznie natychmiast po wejściu na wagę i ponownie wyłącza się po zważeniu. Dzięki bateriom znajdującym się w pakiecie możesz ją natychmiast uruchomić.
 • Producent Soehnle 

2☆ Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle ☆

Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle Najniższa Cena Online - skrupulatny pomiar masy ciała, zawartości wody, tłuszczu i masy mięśniowej - oblicza wskaźnik BMI i różnicę między aktualną wagą, a docelową - nośność aż do 180 kg i pamięć na cechy 8 osób - oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - możliwość przesłania i analizowania informacji w aplikacji Soehnle Connect - 3-letnia gwarancja Dzięki analitycznej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 firmy Soehnle, nie tylko możemy dokładnie kontrolować wagę swego ciała,ponadto otrzymamy wskazówki, co zrobić, aby zadbać o prawidłową formę. Model ten został wytworzony z bezpiecznego w użytkowaniu szkła i wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Jego nośność wynosi do 180 kg. Waga z dokładnością do 100 g zmierzy masę ciała, zawartość wody i tłuszczu w organizmie, a także liczba masy mięśniowej. Oblicza także różnicę pomiędzy aktualną wagą, a docelową, określa wskaźnik BMI, a także podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Pamięć tego modelu pozwala na zapis parametrów 8 osób. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 100 posiada powierzchnię o rozmiarach: 32 x 32 cm. Dzięki przeciwpoślizgowym nóżkom jest nad wyraz jednostajna. Obfity ekran łatwe odczytywanie wyników. Waga jest kompatybilna z aplikacją na smartfony Soehnle Connect, dlatego też wszystkie zebrane informacje można bezproblemowo przesłać za pomocą połączenia Bluetooth® i precyzyjnie je przeanalizować. Aplikacja (działająca na systemach: Android i iOS) zbiera w dodatku dane z innych sprzętów Soehnle, co pozwala kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i osiąganie udoskonalonych efektów np. Diety. W komplecie z modelem Shape Sense Connect 100 znajdują się baterie umożliwiające jego natychmiastowe uruchomienie. Waga jest objęta 3-letnią gwarancją.
 • Producent Soehnle 

3☆ waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 200 czarna (4006501638748) ☆

waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 200 czarna (4006501638748) Najniższa Cena Online DNI MALL.PL – Zniżka 20% na wszystkie produkty gospodarstwa domowego marki Soehnle z kodem MDW7PL33 (ważny do 19.07.2020 albo do wyprzedania zapasu)! Waga cyfrowa, która dzięki wykonaniu z bezpiecznego szkła idealnie stanie na wysokości zadania w każdym domu Maksymalna nośność do 180 kg, zostanie doceniona wyjątkowo, w trakcie regularnych kontroli stanu zdrowia. Dominujący czarny kolor wraz z kontrastującymi paskami przyciąga uwagę
 • Producent Soehnle 
 • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Garmin - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle ☆

Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle Najniższa Cena Online Opis towaruwaga łazienkowa z wyświetlaczem LCD wyświetlacz LCD gwarantujący prawidłową czytelność wagi (wysokość cyfr 2,5 cm)wyjątkowo płaska konstrukcja dla bezpiecznego stania na wadzespora powierzchnia zagwarantuje wygodne ważenieniezwykle obszerna nośność do maksymalnej wagi 180 kg (precyzyjność 100 g)wygodne, samoczynne włączanie wagi bezpośrednio po wejściu na niąwielka oszczędność energii dzięki funkcji automatycznego wyłączaniastabilność dzięki przeciwpoślizgowym stopkomnad wyraz długa żywotność baterii - ponad dwa lata przy dwukrotnym użyciu w ciągu dniabezpieczna dla dzieci, przykręcana komora bateriijednostki wagi można łatwo przełączać między kg, lb i stparametry technicznemaks. Obciążenie: do 180 kgrozmiaryok. 29,0 x 29,0 x 2,0 cmMateriał wykonaniaszkło, tworzywo nienaturalneWagaok. 1,83 kg
 • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych fioletowych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Soehnle – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Soehnle, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Soehnle jest aktualizowany na bieżąco.

7☆ Soehnle Waga style sense comfort 600 srebrna ☆

Soehnle Waga style sense comfort 600 srebrna Najniższa Cena Online Nareszcie wytrzymała waga dla całej rodziny: ta stylowa waga łazienkowa na istotnie wielkim wyświetlaczu wskazuje pomiar do 200 kg. Dzięki dokładności pomiaru do 100 g waga Style Sense Comfort 600 genialnie zważy jednocześnie ''zawodników'' wagi ciężkiej, jak i lekkiej. szczególnie przyjemna w użytkowaniu: niezwykle czytelne cyfry na stanowczo znacznym, podświetlanym wyświetlaczu LED, widocznym choćby w skomplikowanych warunkach oświetleniowych, który wyśmienicie uzupełnia design wagi. wyjątkowo przejrzyste szkło bezpiecznie, nadające wadze srebrzystego połysku i prosta i płaska kompozycja sprawiają, że waga Style Sense Comfort 600 jest nieprzemijalnie innowacyjnym dodatkiem, genialnie pasującym do każdej łazienki. Waga ta oczywiście punktuje na dodatek w kwestii bezpieczeństwa: szczególnie obfita powierzchnia wagi ze istotnie wytrzymałego szkła bezpiecznego stoi na antypoślizgowych nóżkach, co zagwarantuje jej stabilność. Schylanie się w dodatku nie jest konieczne. Ekran włącza się w momencie wejścia na wagę i wyłącza się automatycznie po zakończeniu ważenia. Dzięki czemu żywotność baterii znajdujących się w komplecie wynosi do trzech lat, nawet w sytuacji korzystania z wagi dwa razy dziennie....
 • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych czerwonych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 (4006501638731) ☆

Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 (4006501638731) Najniższa Cena Online Analityczna waga łazienkowa dla ambitnych sportowców: obserwuj każdą zmianę parametrów Twojego ciała polegając na skrupulatnym pomiarze. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 200 zmierzy tkankę tłuszczową, zawartość wody w organizmie, a także masę mięśniową dokonując super skrupulatnego pomiaru BIA, a następnie przy pomocy funkcji Bluetooth® wyśle te informacje bezpośrednio do aplikacji Soehnle Connect. Wszystkie informacje wyświetlają się w porównaniu ze skalą i określonymi dla nich normami na wyjątkowo znacznym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Tryb sportowy zezwala na na dodatek precyzyjne określenie Twojego potrzeby kalorycznego, dostosowanego do indywidualnego poziomu aktywności. Aplikacja Soehnle Connect pokazuje wszystkie informacje w przezroczysty sposób - dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne, a ponadto oblicza różnicę między Twoją wagą docelową a Twoją ostatnią wagą. Nadzwyczajna do długotrwałej motywacji. Waga ta ma funkcję rozpoznawania osób - do 8 osób. Płaski , a także wielka powierzchnia wraz z przeciwpoślizgowymi nóżkami gwarantują jej stabilność. Niesamowicie komfortowa: wyświetlacz włącza się automatycznie natychmiast po wejściu na wagę i ponownie wyłącza się po zważeniu. Dzięki bateriom znajdującym się w komplecie możesz ją natychmiast uruchomić.
 • Producent Soehnle 

10☆ Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle ☆

Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle Najniższa Cena Online - skrupulatny pomiar masy ciała, zawartości wody, tłuszczu oraz masy mięśniowej - oblicza wskaźnik BMI i różnicę między aktualną wagą, a docelową - nośność aż do 180 kg i pamięć na atrybuty 8 osób - oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - możliwość przesłania i analizowania informacji w aplikacji Soehnle Connect - 3-letnia gwarancja Dzięki analitycznej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 producenta Soehnle, nie tylko możemy precyzyjnie kontrolować wagę swego ciała,także otrzymamy wskazówki, co zrobić, by zadbać o prawidłową formę. Model ten został wytwarzany z bezpiecznego w wykorzystywaniu szkła i wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Jego nośność wynosi do 180 kg. Waga z dokładnością do 100 g zmierzy masę ciała, zawartość wody i tłuszczu w organizmie i liczba masy mięśniowej. Oblicza także różnicę między aktualną wagą, a docelową, określa wskaźnik BMI, a także podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Pamięć tego modelu umożliwia zapis parametrów 8 osób. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 100 ma powierzchnię o wymiarach: 32 x 32 cm. Dzięki przeciwpoślizgowym nóżkom jest bardzo jednostajna. Obfity wyświetlacz nietrudne odczytywanie wyników. Waga jest kompatybilna z aplikacją na smartfony Soehnle Connect, dlatego także wszystkie zebrane informacje można bezproblemowo przesłać przy pomocy połączenia Bluetooth® i dokładnie je przeanalizować. Aplikacja (działająca na systemach: Android i iOS) zbiera jeszcze dane z innych urządzeń Soehnle, co pozwala kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i osiąganie udoskonalonych efektów np. Diety. W komplecie z modelem Shape Sense Connect 100 znajdują się baterie umożliwiające jego natychmiastowe uruchomienie. Waga jest objęta 3-letnią gwarancją.
 • Producent Soehnle 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Soehnle najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Soehnle w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Soehnle w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wagi łazienkowe – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Soehnle nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.