Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Soehnle – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych Soehnle. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Soehnle,
  • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Soehnle,
  • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Sekcje publikacji

Jakie wagi łazienkowe Soehnle najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Soehnle, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych Soehnle, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ waga łazienkowa analogowa tempo white ☆

waga łazienkowa analogowa tempo white Najniższa Cena Online konkretna jakość, klasyczna stylistyka i idealna funkcjonalność to parametry specyficzne analogowej wagi łazienkowej Tempo White, która ma wszystko, co dobra waga posiadać powinna. Powierzchnia jest pokryta warstwą z wyjątkowo niewielkimi wypustkami, dzięki czemu zapewnia wygodną stabilność w trakcie ważenia. Ciężar ciała można w prosty i zrozumiały sposób odczytać na dużej, widocznej kompletnie podziałce z starannością do 1 kg. Przy nośności wynoszącej 130 kg Tempo White zawsze dostarcza dokładnych i niezawodnych wyników. ergonomiczne pokrętło umożliwia szczególnie staranną regulację. Wszystko to mieści się w trwałej obudowie z wysokojakościowej stali wyposażonej w antypoślizgowe, a równocześnie nierysujące podłoża nóżki....
  • Producent Soehnle 
  • Kolor biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych czerwonych - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle ☆

Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle Najniższa Cena Online - skrupulatny pomiar masy ciała, zawartości wody, tłuszczu i masy mięśniowej - oblicza wskaźnik BMI i różnicę między aktualną wagą, a docelową - nośność aż do 180 kg i pamięć na cechy 8 osób - oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - możliwość przesłania i analizowania informacji w aplikacji Soehnle Connect - 3-letnia gwarancja Dzięki analitycznej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 firmy Soehnle, nie tylko możemy dokładnie kontrolować wagę swego ciała,ponadto otrzymamy wskazówki, co zrobić, aby zadbać o prawidłową formę. Model ten został wytworzony z bezpiecznego w użytkowaniu szkła i wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Jego nośność wynosi do 180 kg. Waga z dokładnością do 100 g zmierzy masę ciała, zawartość wody i tłuszczu w organizmie, a także liczba masy mięśniowej. Oblicza także różnicę pomiędzy aktualną wagą, a docelową, określa wskaźnik BMI, a także podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Pamięć tego modelu pozwala na zapis parametrów 8 osób. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 100 posiada powierzchnię o rozmiarach: 32 x 32 cm. Dzięki przeciwpoślizgowym nóżkom jest nad wyraz jednostajna. Obfity ekran łatwe odczytywanie wyników. Waga jest kompatybilna z aplikacją na smartfony Soehnle Connect, dlatego też wszystkie zebrane informacje można bezproblemowo przesłać za pomocą połączenia Bluetooth® i precyzyjnie je przeanalizować. Aplikacja (działająca na systemach: Android i iOS) zbiera w dodatku dane z innych sprzętów Soehnle, co pozwala kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i osiąganie udoskonalonych efektów np. Diety. W komplecie z modelem Shape Sense Connect 100 znajdują się baterie umożliwiające jego natychmiastowe uruchomienie. Waga jest objęta 3-letnią gwarancją.
  • Producent Soehnle 

10☆ Soehnle Waga style sense comfort 600 srebrna ☆

Soehnle Waga style sense comfort 600 srebrna Najniższa Cena Online Nareszcie wytrzymała waga dla całej rodziny: ta wytworna waga łazienkowa na wyjątkowo obszernym wyświetlaczu wskazuje pomiar do 200 kg. Dzięki staranności pomiaru do 100 g waga Style Sense Comfort 600 perfekcyjnie zważy jednocześnie ''zawodników'' wagi ciężkiej, jak i lekkiej. bardzo przyjemna w wykorzystywaniu: szczególnie czytelne cyfry na bardzo dużym, podświetlanym wyświetlaczu LED, widocznym nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, który wspaniale uzupełnia design wagi. niezwykle przejrzyste szkło bezpiecznie, nadające wadze srebrzystego połysku, a także prosta i płaska konstrukcja powodują, iż waga Style Sense Comfort 600 jest nieprzemijalnie innowacyjnym dodatkiem, wspaniale pasującym do każdej łazienki. Waga ta oczywiście punktuje w dodatku w kwestii bezpieczeństwa: szczególnie spora powierzchnia wagi ze wyjątkowo wytrzymałego szkła bezpiecznego stoi na antypoślizgowych nóżkach, co gwarantuje jej stabilność. Schylanie się na dodatek nie jest niezbędne. Wyświetlacz włącza się w momencie wejścia na wagę i wyłącza się samoczynnie po zakończeniu ważenia. Dzięki temu żywotność baterii znajdujących się w komplecie wynosi do trzech lat, choćby w przypadku korzystania z wagi dwa razy dziennie....
  • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Teesa - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Soehnle – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Soehnle, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Soehnle jest aktualizowany na bieżąco.

7☆ Waga SOEHNLE Shape Sense Control 200 ☆

Waga SOEHNLE Shape Sense Control 200 Najniższa Cena Online bezusterkowe wsparcie w treningach! Cyfrowa waga z funkcją analizy masy ciała Shape Sense Control 200 jest idealna dla osób pragnących zyskać i zachować prawidłową formę. Oprócz pomiaru zawartości tłuszczu i wody w organizmie waga oblicza także udział masy mięśniowej w masie ciała i dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Dzięki czemu umożliwia całej rodzinie bezusterkową kontrolę postępów i efektów treningu, ponieważ automatycznie rozpoznaje do 8 różnych osób. Wszystkie obliczone wartości można komfortowo odczytać na obfitym wyświetlaczu LCD. Wyświetlana jest przy tym waga maksymalnie do 180 kg, z precyzyjnością do 100 g. Dzięki zintegrowanej funkcji włączania i wyłączania waga zapewnia nieszablonowy komfort. Włącza się zaraz po tym, jak użytkownik na niej stanie, a po zakończeniu ważenia samoczynnie się wyłącza. Dzięki temu jest energooszczędna i gwarantuje długi okres wykorzystywania z załączonymi bateriami. Klapka komory na baterie jest mocowana na śruby, dzięki czemu są one zabezpieczone przed dostępem dzieci. Wytworna, utrzymana w bieli powierzchnia z gatunkowego bezpiecznego szkła, a także niezwykle płaska, standardowa dla wag Soehnle budowa powodują, iż waga ta stanowi nietuzinkowy akcent w łazience....
  • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Gotie - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle ☆

Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle Najniższa Cena Online - skrupulatny pomiar masy ciała, zawartości wody, tłuszczu oraz masy mięśniowej - oblicza wskaźnik BMI i różnicę między aktualną wagą, a docelową - nośność aż do 180 kg i pamięć na atrybuty 8 osób - oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - możliwość przesłania i analizowania informacji w aplikacji Soehnle Connect - 3-letnia gwarancja Dzięki analitycznej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 producenta Soehnle, nie tylko możemy precyzyjnie kontrolować wagę swego ciała,także otrzymamy wskazówki, co zrobić, by zadbać o prawidłową formę. Model ten został wytwarzany z bezpiecznego w wykorzystywaniu szkła i wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Jego nośność wynosi do 180 kg. Waga z dokładnością do 100 g zmierzy masę ciała, zawartość wody i tłuszczu w organizmie i liczba masy mięśniowej. Oblicza także różnicę między aktualną wagą, a docelową, określa wskaźnik BMI, a także podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Pamięć tego modelu umożliwia zapis parametrów 8 osób. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 100 ma powierzchnię o wymiarach: 32 x 32 cm. Dzięki przeciwpoślizgowym nóżkom jest bardzo jednostajna. Obfity wyświetlacz nietrudne odczytywanie wyników. Waga jest kompatybilna z aplikacją na smartfony Soehnle Connect, dlatego także wszystkie zebrane informacje można bezproblemowo przesłać przy pomocy połączenia Bluetooth® i dokładnie je przeanalizować. Aplikacja (działająca na systemach: Android i iOS) zbiera jeszcze dane z innych urządzeń Soehnle, co pozwala kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i osiąganie udoskonalonych efektów np. Diety. W komplecie z modelem Shape Sense Connect 100 znajdują się baterie umożliwiające jego natychmiastowe uruchomienie. Waga jest objęta 3-letnią gwarancją.
  • Producent Soehnle 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Soehnle najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Soehnle w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Soehnle w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wagi łazienkowe – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Soehnle nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *