Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Soehnle – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag łazienkowych Soehnle. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Soehnle,
  • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Soehnle,
  • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe Soehnle najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Soehnle, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych Soehnle, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ elektroniczna waga łazienkowa style sense safe 100 ☆

elektroniczna waga łazienkowa style sense safe 100 Najniższa Cena Online Wyjątkowo płaska powierzchnia z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, jaką podkreśla się waga łazienkowa Style Sense Safe 100, gwarantuje stopom przyjemne uczucie ciepła i uniemożliwia poślizgnięciu się. Na sporym wyświetlaczu LCD można wygodnie odczytać pomiar wagi ciała maksymalnie do 180 kg, z skrupulatnością do 100 g. Waga włącza się zaraz po tym, jak użytkownik na niej stanie, a po zakończeniu ważenia samoczynnie się wyłącza, co jest wyjątkowo wygodne. Klapka komory na baterie jest mocowana na śruby, dzięki temu są one zabezpieczone przed dostępem dzieci. Baterie w pakiecie.
  • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Kela - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

6☆ Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle ☆

Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle Najniższa Cena Online - skrupulatny pomiar masy ciała, zawartości wody, tłuszczu i masy mięśniowej - oblicza wskaźnik BMI i różnicę między aktualną wagą, a docelową - nośność aż do 180 kg i pamięć na cechy 8 osób - oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - możliwość przesłania i analizowania informacji w aplikacji Soehnle Connect - 3-letnia gwarancja Dzięki analitycznej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 firmy Soehnle, nie tylko możemy dokładnie kontrolować wagę swego ciała,ponadto otrzymamy wskazówki, co zrobić, aby zadbać o prawidłową formę. Model ten został wytworzony z bezpiecznego w użytkowaniu szkła i wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Jego nośność wynosi do 180 kg. Waga z dokładnością do 100 g zmierzy masę ciała, zawartość wody i tłuszczu w organizmie, a także liczba masy mięśniowej. Oblicza także różnicę pomiędzy aktualną wagą, a docelową, określa wskaźnik BMI, a także podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Pamięć tego modelu pozwala na zapis parametrów 8 osób. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 100 posiada powierzchnię o rozmiarach: 32 x 32 cm. Dzięki przeciwpoślizgowym nóżkom jest nad wyraz jednostajna. Obfity ekran łatwe odczytywanie wyników. Waga jest kompatybilna z aplikacją na smartfony Soehnle Connect, dlatego też wszystkie zebrane informacje można bezproblemowo przesłać za pomocą połączenia Bluetooth® i precyzyjnie je przeanalizować. Aplikacja (działająca na systemach: Android i iOS) zbiera w dodatku dane z innych sprzętów Soehnle, co pozwala kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i osiąganie udoskonalonych efektów np. Diety. W komplecie z modelem Shape Sense Connect 100 znajdują się baterie umożliwiające jego natychmiastowe uruchomienie. Waga jest objęta 3-letnią gwarancją.
  • Producent Soehnle 

8☆ Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 (4006501638731) ☆

Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 (4006501638731) Najniższa Cena Online Analityczna waga łazienkowa dla ambitnych sportowców: obserwuj każdą zmianę parametrów Twojego ciała polegając na precyzyjnym pomiarze. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 200 zmierzy tkankę tłuszczową, zawartość wody w organizmie i masę mięśniową dokonując super precyzyjnego pomiaru BIA, a następnie za pomocą funkcji Bluetooth® wyśle te informacje bezpośrednio do aplikacji Soehnle Connect. Wszystkie informacje wyświetlają się w porównaniu ze skalą i określonymi dla nich normami na wyjątkowo sporym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Tryb sportowy pozwala na ponadto dokładne określenie Twojego zapotrzebowania kalorycznego, dobranego do indywidualnego poziomu aktywności. Aplikacja Soehnle Connect ukazuje wszystkie dane w transparentny sposób - dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne, a na dodatek oblicza różnicę pomiędzy Twoją wagą docelową a Twoją ostatnią wagą. Genialna do długofalowej motywacji. Waga ta posiada funkcję rozpoznawania osób - do 8 osób. Płaski oraz pokaźna powierzchnia wraz z antypoślizgowymi nóżkami gwarantują jej stabilność. Niesamowicie wygodna: wyświetlacz włącza się automatycznie natychmiast po wejściu na wagę i ponownie wyłącza się po zważeniu. Dzięki bateriom znajdującym się w pakiecie możesz ją natychmiast uruchomić.
  • Producent Soehnle 

9☆ Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle ☆

Waga łazienkowa elektroniczna style sense compact 300 szara marki Soehnle Najniższa Cena Online Opis towaruwaga łazienkowa z wyświetlaczem LCD wyświetlacz LCD gwarantujący prawidłową czytelność wagi (wysokość cyfr 2,5 cm)wyjątkowo płaska konstrukcja dla bezpiecznego stania na wadzespora powierzchnia zagwarantuje wygodne ważenieniezwykle obszerna nośność do maksymalnej wagi 180 kg (precyzyjność 100 g)wygodne, samoczynne włączanie wagi bezpośrednio po wejściu na niąwielka oszczędność energii dzięki funkcji automatycznego wyłączaniastabilność dzięki przeciwpoślizgowym stopkomnad wyraz długa żywotność baterii - ponad dwa lata przy dwukrotnym użyciu w ciągu dniabezpieczna dla dzieci, przykręcana komora bateriijednostki wagi można łatwo przełączać między kg, lb i stparametry technicznemaks. Obciążenie: do 180 kgrozmiaryok. 29,0 x 29,0 x 2,0 cmMateriał wykonaniaszkło, tworzywo nienaturalneWagaok. 1,83 kg
  • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Kalorik - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Soehnle – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Soehnle, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Soehnle jest aktualizowany na bieżąco.

6☆ elektroniczna waga łazienkowa style sense safe 100 ☆

elektroniczna waga łazienkowa style sense safe 100 Najniższa Cena Online Wyjątkowo płaska powierzchnia z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, jaką akcentuje się waga łazienkowa Style Sense Safe 100, zagwarantuje stopom przyjemne uczucie ciepła i zapobiega poślizgnięciu się. Na pokaźnym wyświetlaczu LCD można wygodnie odczytać pomiar wagi ciała maksymalnie do 180 kg, z starannością do 100 g. Waga włącza się zaraz po tym, jak użytkownik na niej stanie, a po zakończeniu ważenia samoczynnie się wyłącza, co jest wyjątkowo komfortowe. Klapka komory na baterie jest mocowana na śruby, dzięki temu są one zabezpieczone przed dostępem dzieci. Baterie w pakiecie.
  • Producent Soehnle 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Saturn - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle ☆

Waga 63872 shape sense connect 100 marki Soehnle Najniższa Cena Online - skrupulatny pomiar masy ciała, zawartości wody, tłuszczu oraz masy mięśniowej - oblicza wskaźnik BMI i różnicę między aktualną wagą, a docelową - nośność aż do 180 kg i pamięć na atrybuty 8 osób - oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne - możliwość przesłania i analizowania informacji w aplikacji Soehnle Connect - 3-letnia gwarancja Dzięki analitycznej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 producenta Soehnle, nie tylko możemy precyzyjnie kontrolować wagę swego ciała,także otrzymamy wskazówki, co zrobić, by zadbać o prawidłową formę. Model ten został wytwarzany z bezpiecznego w wykorzystywaniu szkła i wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Jego nośność wynosi do 180 kg. Waga z dokładnością do 100 g zmierzy masę ciała, zawartość wody i tłuszczu w organizmie i liczba masy mięśniowej. Oblicza także różnicę między aktualną wagą, a docelową, określa wskaźnik BMI, a także podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Pamięć tego modelu umożliwia zapis parametrów 8 osób. Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 100 ma powierzchnię o wymiarach: 32 x 32 cm. Dzięki przeciwpoślizgowym nóżkom jest bardzo jednostajna. Obfity wyświetlacz nietrudne odczytywanie wyników. Waga jest kompatybilna z aplikacją na smartfony Soehnle Connect, dlatego także wszystkie zebrane informacje można bezproblemowo przesłać przy pomocy połączenia Bluetooth® i dokładnie je przeanalizować. Aplikacja (działająca na systemach: Android i iOS) zbiera jeszcze dane z innych urządzeń Soehnle, co pozwala kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i osiąganie udoskonalonych efektów np. Diety. W komplecie z modelem Shape Sense Connect 100 znajdują się baterie umożliwiające jego natychmiastowe uruchomienie. Waga jest objęta 3-letnią gwarancją.
  • Producent Soehnle 

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Soehnle najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Soehnle w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Soehnle w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wagi łazienkowe – Ranking październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Soehnle nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *