Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Okulary

Ranking okularów VR do 70 zł – Jakie najlepsze? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych okularów VR do 70 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych okularów VR do 70 zł,
  • TOP5 proponowanych okularów VR.

Jakie okulary VR do 70 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane okulary VR do 70 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking okularów VR do 70 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Esperanza EGV300 + Pad (5901299939284) ☆

Esperanza EGV300 + Pad (5901299939284) Najniższa Cena Online OKULARY VR 3D Z KONTROLEREM BT APOCALYPSEGOGLE VR 3D DLA SMARTFONÓW 3.5"-6"Nasze okulary zezwalają na oglądanie filmów 3D albo granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Starczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, lub Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR albo Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary prędko przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 poziomów, 3D czy gier VR. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 3,5" do 6" z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Dzięki zastosowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja pozwala na jednostkowe dopasowanie urządzenia jednocześnie do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Ochronna nakładka produkowana z wysokiej jakości nienaturalnej skóry i wypełniona rozciągliwą gąbką, nie tylko zagwarantuje komfort użytkowania ale także umożliwia korzystne dostosowanie okularów do kształtu twarzy, a także umożliwia korzystanie z okularów VR bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. mocne pasy tworzone z sprężystej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie. Przesuwna pokrywa zezwala na użycie kamery telefonu (potrzebne w sytuacji gier „Augmented Reality"). Okulary posiadają otwory wentylacyjne i wycięcia po bokach umożliwiające podłączenie słuchawek i kabla ładującego smartfon.- Asferyczne soczewki o średnicy: 40mm - Regulacja odległości soczewek:do 10mm - Regulacja rozstawu soczewek: 55-72mm - niewiele znacząca/maksymalna szerokość telefonu: 60mm-80mm - Maksymalna wysokość telefonu: 160mm - Przesuwana przednia osłona. - elastyczne, dostosowywane pasy mocujące.UWAGA! W celu pełnego zastosowania możliwości gier VR zaleca się stosowanie smartfonów wyekwipowanych w żyroskop.Pilot Bluetooth jest urządzeniem współpracującym z smartfonami z systemem Android lub iOS. upraszcza sterowanie aplikacjami i grami w smartfonie podczas gry albo odtwarzania materiałów multimedialnych z zastosowaniem okularów 3D VR.- Bluetooth 3.0 klasy 2 z zasięgiem do 10m- Zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone)
  • Producent Esperanza 
Warto przejrzeć:  Ranking okularów polaryzacyjnych dla dzieci do 250 zł - Jakie najlepsze? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jakie okulary VR do 70 zł najlepsze?

Najlepsze okulary VR do 70 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Polecane okulary VR – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji okularów VR do 70 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych okularów VR.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *