Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking profesjonalnych trymerów do brody – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych profesjonalnych trymerów do brody. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych profesjonalnych trymerów do brody,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych profesjonalnych trymerów do brody.

Jakie profesjonalne trymery do brody najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane profesjonalne trymery do brody, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking profesjonalnych trymerów do brody, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Fox Reggae, bezprzewodowy trymer do włosów i brody ☆

Fox Reggae, bezprzewodowy trymer do włosów i brody Najniższa Cena Online Trymer do włosów i brody Fox Reggae-czarny kod.1204066 profesjonalny bezprzewodowy trymer do włosów i brody z ostrym, wytrzymałym nożem.Odłączane ostrze ze stali rdzoodpornejprzyjazny środowisku, sprawny akumulator Ni-MHStacja ładowaniaMożliwość zasilania z akumulatora lub bezpośrednio przez kabel sieciowy (działanie przewodowe albo bezprzewodowe)8-godzinny system ładowaniaZdejmowana nasadka z 5-stopniową regulacją: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm i 7 mmKontrolka ładowaniadostępny w kolorze czarnym i czerwonym Uwaga! Uprzejmie prosimy o telefon przed złożeniem zamówienia, w celu potwierdzenia przystępności: 514-009-087 Czas realizacji: 5-7 dni roboczych
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
 • Czas ładowania 8 h
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Philips 5000 - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

4☆ Fox Maszynka Wood Bezprzewodowa (5904993466360) ☆

Fox Maszynka Wood Bezprzewodowa (5904993466360) Najniższa Cena Online FOX WOOD MASZYNKA DO STRZYŻENIA BEZPRZEWODOWA Maszynka FOX WOOD to profesjonalne urządzenie, które gwarantuje komfortową pracę i podkreśla się interesującym designem. Konkretny liniowy silnik AC, którego zaletą jest cicha, równa i szybka praca - 10 000 obrotów na minutę. Urządzenie może być zasilane akumulatorem albo zostać podłączone bezpośrednio pod kabel sieciowy. Akumulator litowo-jonowy zagwarantuje 120 minut ciągłej bezprzewodowej pracy przy pełnym naładowaniu. Maszynka Fox Wood wyekwipowana została w najwyższej jakości ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali rdzoodpornej (440C), która w porównaniu z ostrzami ze stali klasycznej wyróżnia się dużo wyższą wytrzymałością na nagrzewanie się, a także tępienie. Szerokość ostrza to 45mm, a regulacja długości strzyżenia wynosi od 0,3 mm do 3mm. Do urządzenia dołączonych zostało pięć magnetycznych nasadek grzebieniowych 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm i 13mm. Na dodatek nasadki posiadają specjalny klips magnetyczny, który stabilizuje je na ostrzu, co bezapelacyjnie usprawnia pracę. informacje techniczne: solidny liniowy silnik AC (10 000 obr./min)Żywotny akumulator litowo-jonowyMożliwość pracy przewodowo i bezprzewodowoOtrze z wysokowęglowej stali nierdzewnejSzerokość ostrza: 45mmPięć nasadek magnetycznych: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm i 13mm.Czas ładowania: 70 minutCzas bezprzewodowej pracy 120 minut Polecamy w dodatku Odsiwiacz LISAP MAN - Farba do włosów dla panów 60ml Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są niezwykle ważne, ponieważ sprawiają, iż maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy asygnowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i skrupulatnie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości stworzonych strzyżeń, ale nie rzadziej aniżeli raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może otrzymać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do wąsika - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze profesjonalne trymery do brody – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze profesjonalne trymery do brody, często oferowane na promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich profesjonalnych trymerów do brody jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ Fox Maszynka Wood Bezprzewodowa (5904993466360) ☆

Fox Maszynka Wood Bezprzewodowa (5904993466360) Najniższa Cena Online FOX WOOD MASZYNKA DO STRZYŻENIA BEZPRZEWODOWA Maszynka FOX WOOD to fachowe urządzenie, które zagwarantuje komfortową pracę i podkreśla się ciekawym designem. Konkretny liniowy silnik AC, którego zaletą jest cicha, równa i szybka praca - 10 000 obrotów na minutę. Urządzenie może być zasilane akumulatorem albo zostać podłączone bezpośrednio pod przewód sieciowy. Akumulator litowo-jonowy zagwarantuje 120 minut ciągłej bezprzewodowej pracy przy pełnym naładowaniu. Maszynka Fox Wood zaopatrzona została w najwyższej jakości ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali rdzoodpornej (440C), która w porównaniu z ostrzami ze stali klasycznej podkreśla się dużo wyższą opornością na nagrzewanie się i tępienie. Szerokość ostrza to 45mm, a regulacja długości strzyżenia wynosi od 0,3 mm do 3mm. Do urządzenia załączonych zostało pięć magnetycznych nasadek grzebieniowych 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm i 13mm. Na dodatek nasadki mają specjalny klips magnetyczny, który stabilizuje je na ostrzu, co bezapelacyjnie ułatwia pracę. dane techniczne: mocny liniowy silnik AC (10 000 obr./min)Żywotny akumulator litowo-jonowyMożliwość pracy przewodowo i bezprzewodowoOtrze z wysokowęglowej stali rdzoodpornejSzerokość ostrza: 45mmPięć nasadek magnetycznych: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm i 13mm.Czas ładowania: 70 minutCzas bezprzewodowej pracy 120 minut Polecamy w dodatku Odsiwiacz LISAP MAN - Farba do włosów dla mężczyzn 60ml Jak konserwować maszynkę do włosów? Poprawna dezynfekcja i właściwa konserwacja są wyjątkowo ważne, ponieważ sprawiają, iż maszynka dłużej nam posłuży. Po każdym użyciu ostrze maszynki należy oczyścić z włosów przy pomocy dedykowanej do tego szczoteczki - ostrze należy regularnie rozkręcać i starannie oczyszczać. Częstotliwość uzależniona jest od ilości wykonanych strzyżeń, ale nie rzadziej niż raz w miesiącu. Do konserwacji należy używać specjalnych preparatów, których przykładem może być Barb oil Oliwka do konserwacji ostrzy (maszynek i trymerów) 120ml. Dla wydłużenia żywotności sprzętu, ostrze powinniśmy oliwić codziennie po zakończonej pracy. Oliwka może dostać się do wnętrza maszynki/trymera, dlatego należy oliwić urządzenia ostrzem w dół. Naoliwiony sprzęt zostawiamy na noc, rano wycieramy ostrze ręcznikiem papierowym.
 • Producent Fox 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe 
 • Rodzaj maszynka do strzyżenia 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do długiej brody - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki profesjonalny trymer do brody najlepszy?

Najlepszy profesjonalny trymer do brody w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy profesjonalny trymer do brody w Rankingach – nasze TOP3


Polecane Trymery – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych modeli profesjonalnych trymerów do brody nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *