Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów Remington PG – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów Remington PG. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów Remington PG,
 • TOP10 najtańszych trymerów Remington PG.

Sekcje publikacji

Jakie trymery Remington PG najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery Remington PG, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów Remington PG, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) ☆

Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) Najniższa Cena Online Nie Ci potrzeba już kilku maszyn do pielęgnacji, żeby zmienić styl, Graphite G3 to uniwersalne rozwiązanie do stylizacji „wszystko w jednym". zagwarantuje pielęgnację od stóp do głów, dzisiaj możesz osiągnąć sporo rozmaitych efektów kreacji, które sprawią, że poczujesz się pewny siebie. Samoostrzące się ostrza z warstwą grafitową zapewniają maksymalnie gładki ruch, dzięki czemu możesz stworzyć swój własny styl przy najwyższym komforcie. Urządzenie Graphite G3 posiada sześć uniwersalnych nakładek, dzięki którym zadbasz o swoją pielęgnację. Podwójny dostosowywany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć zróżnicowane efekty stylizacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Liniowy trymer NEE utrzymuje porządek w okolicach nosa, brwi i uszu. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu przy pomocy grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Jeśli chcesz osiągnąć precyzyjniejsze efekty, użyj dokładnego trymera TST, który eliminuje choćby najmniejszy zarost. W pełni zmywalne nakładki umożliwiają ich precyzyjne wyczyszczenie po użyciu. Następnie możesz przechowywać wszystkie akcesoria w wygodnej saszetce. Urządzenie Graphite G3 jest bezprzewodowe z imponującym, 40-minutowym czasem pracy, co daje Ci swobodę tworzenia swego stylu, gdziekolwiek jesteś oraz niemało czasu, by zadbać o perfekcyjną pielęgnację i „pokazać światu prawdziwą twarz"
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 

4☆ Remington pg6130 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4008496867493) ☆

Remington pg6130 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4008496867493) Najniższa Cena Online Trymer Remington PG6130 Groom Kit komplet do pielęgnacji osobistej Remington PG6130 wyposażony w tytanowe, samoostrzące się ostrza. Komplet ma 5 wymiennych nakładek, 4 wymienne końcówki, jest bezprzewodowy i może działać bez przerwy poprzez 40 minut. cechy towaru: tytanowe ostrza samoostrzące się ostrza 4 wymienne końcówki czas działania: 40 minut pełne naładowanie po 16 godzinach możliwość mycia końcówek pod wodą grzebień z regulacją długości strzeżenia (od 2 do 20 mm) bezprzewodowy 5 wymiennych nakładek grzebieniowych (1,5; 3; 6; 9 i 12 mm) wskaźnik LED podstawka Nie ma możliwości korzystania z trymera w czasie ładowania. Zależy Ci na urządzeniu, które jest równocześnie innowacyjne, jak i pięknie zaprojektowane? Wybierz pakiet do pielęgnacji osobistej Remington PG6130 wyekwipowany w trymer główny o pięciu grzebieniach (długość można dowolnie regulować od 1,5 do 12 mm). Oprócz tego urządzenie posiada 4 wymienne końcówki: szeroką końcówkę trymera, trymer liniowy do nosa i uszu, mini-golarkę foliową i trymer dokładny. Urządzenie działa do 40 minut bez zapotrzebowania ładowania. Jego pełne naładowanie następuje po 16 godzinach. Sprzęt możesz umyć pod wodą, a ponadto jest bezprzewodowy. Po pełnym naładowaniu, urządzenie jest gotowe do ciągłej pracy przez 40 minut. Maszynkę bez problemu można myć pod bieżącą wodą, dzięki czemu zachowanie jej czystości jest proste. Wyjątkowo trwałe, pokryte tytanem, samoostrzące się nożyki tnące, idealnie precyzyjne strzyżenie, przy każdym użyciu maszynki. Wymienne nakładki grzebieniowe do trymera, o rozmaitej długości, umożliwiają dowolną stylizację. Mini-golarka foliowa pozwala na istotnie precyzyjne golenie niewielkich partii twarzy. Trymer dokładny pozwala na wyjątkowo skrupulatne przycinanie wąsów, baków i brody. Odłączany grzebień umożliwia wyjątkowo wygodne używanie maszynki. Takie rozwiązanie w obszernym stopniu usprawnia czyszczenie urządzenia. Trymer liniowy pozwala na staranne przycinanie włosków choćby w najtrudniej dostępnych miejscach, jak uszy, czy nos....
 • Producent Remington 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów elektrycznych - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

5☆ Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 ☆

Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 Najniższa Cena Online Niezależnie od tego, czy pielęgnujesz bokobrody, definiujesz brodę czy przycinasz włosy na ciele - G5 zadba o Twój fason. Samoostrzące się ostrza zapewniają najwyższą skuteczność cięcia, dzięki czemu osiągniesz gładkie i staranne cięcie za każdym razem. Gładkie ostrza z powłoką grafitową pozwalają na wygodną stylizację i osiągnięcie stylu, który pozwoli Ci poczuć pokaźniejszą pewność siebie. Graphite G5 wyekwipowany jest w 9 wszechstronnych nakładek do każdego typu pielęgnacji całego ciała. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć różne efekty stylizacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu za pomocą grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Mini golarka foliowa pomoże Ci uzyskać gładko ogoloną skórę wokół zarostu, dzięki temu podkreślisz swój fason. Jeśli chcesz osiągnąć skrupulatniejsze, gładkie golenie, użyj dokładnego trymera TST, który usuwa choćby najmniejszy zarost.Graphite G5 to urządzenie bezprzewodowe, a więc możesz stworzyć dowolny fason, gdziekolwiek zechcesz. Imponujący, 90-minutowy czas pracy oznacza, iż będziesz mieć dużo czasu na to, aby „pokazać światu prawdziwą twarz". Po prostu zerkaj od czasu do czasu na 2-stopniowy wskaźnik LED, który powiadamia, kiedy bateria się wyczerpuje. Urządzenie Graphite G5 jest w 100% wodoodporne, dzięki temu możesz używać go pod prysznicem i oszczędzić dużo czasu. Wodoodporne ostrza sprawiają, że trymer można z łatwością czyścić.
 • Producent Remington 

Najtańsze trymery Remington PG – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery Remington PG, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów Remington PG jest aktualizowany na bieżąco.

2☆ Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) ☆

Remington Golarka pg3000 g3graphiteseries pers groomer czarny (5038061100822) Najniższa Cena Online Nie Ci trzeba już kilku sprzętów do pielęgnacji, aby zmienić fason, Graphite G3 to uniwersalne rozwiązanie do kreacji „wszystko w jednym". zagwarantuje pielęgnację od stóp do głów, teraz możesz osiągnąć mnóstwo najróżniejszych efektów stylizacji, które sprawią, że poczujesz się pewny siebie. Samoostrzące się ostrza z warstwą grafitową gwarantują maksymalnie gładki ruch, dzięki temu możesz stworzyć swój własny styl przy najwyższym komforcie. Urządzenie Graphite G3 posiada sześć uniwersalnych nakładek, dzięki którym zadbasz o swoją pielęgnację. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć przeróżne efekty stylizacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Liniowy trymer NEE utrzymuje porządek w okolicach nosa, brwi i uszu. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu przy pomocy grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Jeśli chcesz osiągnąć staranniejsze efekty, użyj dokładnego trymera TST, który likwiduje nawet najmniejszy zarost. W pełni zmywalne nakładki umożliwiają ich skrupulatne wyczyszczenie po użyciu. Następnie możesz przechowywać wszystkie akcesoria w komfortowej saszetce. Urządzenie Graphite G3 jest bezprzewodowe z imponującym, 40-minutowym czasem pracy, co daje Ci swobodę tworzenia swego stylu, gdziekolwiek jesteś oraz dużo czasu, aby zadbać o znakomitą pielęgnację i „pokazać światu prawdziwą twarz"
 • Producent Remington 
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
Warto przejrzeć:  Ranking maszynek trymerów do włosów Philips - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

4☆ Remington pg6130 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4008496867493) ☆

Remington pg6130 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4008496867493) Najniższa Cena Online Trymer Remington PG6130 Groom Kit komplet do pielęgnacji osobistej Remington PG6130 wyposażony w tytanowe, samoostrzące się ostrza. Komplet posiada 5 wymiennych nakładek, 4 wymienne końcówki, jest bezprzewodowy i może działać bez przerwy przez 40 minut. parametry towaru: tytanowe ostrza samoostrzące się ostrza 4 wymienne końcówki czas działania: 40 minut pełne naładowanie po 16 godzinach możliwość mycia końcówek pod wodą grzebień z regulacją długości strzeżenia (od 2 do 20 mm) bezprzewodowy 5 wymiennych nakładek grzebieniowych (1,5; 3; 6; 9 i 12 mm) wskaźnik LED podstawka Nie ma możliwości korzystania z trymera w czasie ładowania. Zależy Ci na urządzeniu, które jest zarówno innowacyjne, jak i pięknie zaprojektowane? Wybierz zestaw do pielęgnacji osobistej Remington PG6130 zaopatrzony w trymer główny o pięciu grzebieniach (długość można dowolnie regulować od 1,5 do 12 mm). Oprócz tego urządzenie posiada 4 wymienne końcówki: szeroką końcówkę trymera, trymer liniowy do nosa i uszu, mini-golarkę foliową i trymer dokładny. Urządzenie działa do 40 minut bez potrzeby ładowania. Jego pełne naładowanie następuje po 16 godzinach. Sprzęt możesz umyć pod wodą, a w dodatku jest bezprzewodowy. Po pełnym naładowaniu, urządzenie jest gotowe do ciągłej pracy przez 40 minut. Maszynkę bez problemu można myć pod bieżącą wodą, dzięki czemu zachowanie jej czystości jest proste. Wyjątkowo trwałe, pokryte tytanem, samoostrzące się nożyki tnące, świetnie precyzyjne strzyżenie, przy każdym użyciu maszynki. Wymienne nakładki grzebieniowe do trymera, o przeróżnej długości, pozwalają na dowolną stylizację. Mini-golarka foliowa zezwala na stanowczo dokładne golenie niewielkich partii twarzy. Trymer dokładny umożliwia wyjątkowo staranne przycinanie wąsów, baków oraz brody. Odłączany grzebień pozwala na wyjątkowo wygodne użytkowanie maszynki. Takie rozwiązanie w dużym stopniu ułatwia czyszczenie urządzenia. Trymer liniowy umożliwia staranne przycinanie włosków choćby w najtrudniej dostępnych miejscach, jak uszy, czy nos....
 • Producent Remington 

5☆ Golarka Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer Szary /Biały ☆

Golarka Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer Szary /Biały Najniższa Cena Online Profesjonalista w łazience uwielbiasz urządzenia, które łączą w sobie mnóstwo funkcji? Jednym z nich jest trymer, ponieważ jest zarówno tradycyjną golarką, jak i starannymi nożyczkami. Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu prędko pozbędziesz się niepożądanego owłosienia z brody, nosa, uszu, brwi oraz pozostałych części ciała. nieraz są to miejsca dość trudno dostępne, dlatego niezastąpione są stosowne końcówki do trymera. Wykorzystasz je do przycinania brody, której nadasz rewelacyjny kształt,także obetniesz bokobrody. I co ważne – nie będziesz tracić czasu na dojazdy do fryzjera czy barbera, teraz sam zadbasz o siebie! Samoostrzące ostrza bez dwóch zdań spodoba Ci się to, że trymer ma samoostrzące ostrza z grafitową powłoką, które prosto zdejmiesz. Dlatego tak z łatwością i precyzyjnie wystylizujesz swój zarost i nadasz mu pożądany zarys. Ostrza są tak zaprojektowane, aby golenie było delikatne i przyjemne dla skóry. Na dodatek mają zaokrąglone końcówki, dzięki którym masz pewność, iż się nie podrapiesz ani nie podrażnisz skóry. To fajne uczucie, kiedy Twoja skóra pozostaje super gładka na dłużej! 7 końcówek komplet obejmuje aż 7 końcówek, do który należy 30 milimetrowa głowica trymująca, trymer liniowy do włosków w nosie, brwi i bokobrodów, trymer precyzyjny do mikro-zarostu, regulowany grzebień do włosów i brody (2-20 mm), 2 grzebienie stałe (1,5 mm do trzydniowego zarostu i 3 mm do przycinania owłosienia na ciele) i głowica goląca do wykańczania linii. Masz do wyboru aż 13 długości strzyżenia, z minimalną długością 1,5 mm i maksymalną 30 mm. Z takim zestawem zawsze będziesz wyglądać na niezwykle zadbanego dżentelmena! Utrzymanie w czystości Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 łatwo utrzymasz w czystości, myjąc głowicę oraz ostrza pod bieżącą wodą. dodatkowo jest szczególnie komfortowy w codziennym używaniu ze względu na swoją lekkość i fakt,perfekcyjnie leży w dłoni. Zasilanie Pojemny akumulator to znaczna zaleta tego urządzenia. Może pracować bezprzewodowo do 60 minut, co jest wystarczającą ilością czasu na dokonanie zmian w swym wyglądzie. Pełne naładowanie akumulator osiąga po 10 godzinach. Design i kolorystyka Trymer jest wyśmienicie zaprojektowany. Ma ekran LED i jest w odcieniu czarno-szarym....
 • Producent Remington 
 • Kolor biały, czarny, niebieski 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do brody Braun - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Remington Zestaw do pielęgnacji osobistej PG4005 (5038061113419) ☆

Remington Zestaw do pielęgnacji osobistej PG4005 (5038061113419) Najniższa Cena Online Minimalizm w męskiej łazience? Z Graphite G4 nie ma nic prostszego! Urządzenie od Remington z wieloma najróżniejszymi ostrzami pozwala pielęgnować włosy na całym ciele: od przycinania brody po gładko ogoloną skórę. Graphite G4 w kolorach Manchester United to jedyne, czego potrzebuje każdy fan tej drużyny w swej łazience. Twój facet jest jednym z nich? W takim razie już wiesz, jaki upominek mu sprawić! Wyjątkowo delikatna pielęgnacjaZapomnij o podrażnieniach i zacięciach. Ostrza z grafitową warstwą gwarantują pełen komfort pielęgnacji dzięki delikatnym dla skóry końcówkom. Maksymalna precyzjaUrządzenie zagwarantuje nadzwyczajną precyzję cięcia, dzięki samoostrzącym się ostrzom. teraz przycinanie, golenie czy modelowanie włosów przyjdzie Ci bez wysiłku. Aż 7 wszechstronnych nakładekOd dostosowywanego grzebienia do włosów i brody, przez trymery TST i NEE, aż po mini golarkę foliową dla znakomitej gładkości. Zarost, okolice brwi i uszu, a nawet cieniowanie - z zestawem 7 różnorodnych nakładek doprowadzisz do perfekcji włosy na całym ciele.Akcesoria w zestawie7 wymiennych nasadek: Ostrze główne - Trymer do włosów i brody, Trymer liniowy NEE, dokładny trymer TST, Mini golarka foliowa, Podwójny dostosowywany grzebień do brody i włosów (2-20mm), Grzebienie stałe 1,5 i 3 mm Torba podróżna Manchester United
 • Producent Remington 
 • Kolor czarny 

8☆ Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 ☆

Golarka Remington PG5000 G5GraphiteSeries Pers Groomer Czarny/Biały, PG5000 Najniższa Cena Online Niezależnie od tego, czy pielęgnujesz bokobrody, definiujesz brodę czy przycinasz włosy na ciele - G5 zadba o Twój fason. Samoostrzące się ostrza gwarantują najwyższą produktywność cięcia, dzięki czemu osiągniesz gładkie i dokładne cięcie zawsze. Gładkie ostrza z warstwą grafitową zezwalają na komfortową stylizację i osiągnięcie stylu, który pozwoli Ci poczuć obszerniejszą pewność siebie. Graphite G5 wyposażony jest w 9 wszechstronnych nakładek do każdego rodzaju pielęgnacji całego ciała. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć rozmaite efekty kreacji od niedługich do długich włosów i zarostów. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu za pomocą grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Mini golarka foliowa pomoże Ci uzyskać gładko ogoloną skórę wokół zarostu, dzięki temu podkreślisz swój styl. Jeśli chcesz osiągnąć dokładniejsze, gładkie golenie, użyj skrupulatnego trymera TST, który likwiduje nawet najmniejszy zarost.Graphite G5 to urządzenie bezprzewodowe, a więc możesz stworzyć dowolny fason, gdziekolwiek zechcesz. Imponujący, 90-minutowy czas pracy oznacza, że będziesz posiadać dużo czasu na to, by „pokazać światu prawdziwą twarz". Po prostu zerkaj od czasu do czasu na 2-stopniowy wskaźnik LED, który powiadamia, kiedy bateria się wyczerpuje. Urządzenie Graphite G5 jest w 100% wodoodporne, dzięki temu możesz używać go pod prysznicem i oszczędzić sporo czasu. Wodoodporne ostrza powodują, że trymer można prosto czyścić.
 • Producent Remington 

Podsumowanie, czyli jaki trymer Remington PG najlepszy?

Najlepszy trymer Remington PG w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer Remington PG w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów Remington PG nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *