Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych Mesmed – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych wag łazienkowych Mesmed. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych Mesmed,
  • TOP10 najtańszych wag łazienkowych Mesmed,
  • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe Mesmed najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe Mesmed, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wag łazienkowych Mesmed, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) ☆

Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) Najniższa Cena Online Elektroniczna waga dokonuje pomiaru masy ciała, a następnie poprzez Bluetooth przesyła dane do darmowej aplikacji MesMed e-rodzinka. Dane zapisane w formie tabel i wykresów można przesłać do wybranej osoby, łatwo i starannie Ty, Twój lekarz czy trener będziecie mogli monitorować i analizować zmiany wagi i skład ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI). Otrzymane wyniki możesz zestawiać dla najróżniejszych przedziałów czasowych i obserwować zmiany jednocześnie w krótkim jak i długim okresie,, a także analizować w odniesieniu do obowiązujących norm. Jeśli planujesz pozbyć się zbędnych kilogramów albo przybrać na wadze, uruchom funkcję cele i codziennie kontroluj swoje postępy. To rewelacyjne narzędzie motywujące. W dodatku w aplikacji możesz ustawić przypomnienie o przeprowadzeniu pomiaru, wizycie u lekarza, dietetyka czy o ćwiczeniach lub o przyjęciu leków. Praktyczne dane dotyczące rejestrowanych przy jej pomocy pomiarów. Aplikacja zezwala na dodawanie użytkowników dzięki temu masz możliwość prowadzenia dziennika dla Twoich bliskich. Monitorowanie i analiza danych zdrowotnych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Główne parametry: Łatwa obsługaznaczny, podświetlany wyświetlacz LCD Ostrzeżenie o niskim stanie baterii samoczynne włączenie/wyłączenie urządzenia Łatwa do czyszczenia, odporna na zarysowania powierzchnia z hartowanego szkła Wkładka ze stali rdzoodpornej Możliwość błyskawicznego przesłania pomiaru masy ciała do telefonów z systemami Android, a także iOS Współpraca z darmową aplikacją MesMed do analizy kluczowych parametrów składu ciała dokument CE, artykuł poddany został procedurze oceny zgodności i spełnia stanowcze wymogi w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, środowiska i konsumentaEAN: 5904617464314Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: MM-810 BLT Veje Bia?aObciążenie (maks.): 180 kgdokładność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Zawartość wodyFunkcje specjalne: Elektroniczna waga dokonuje pomiaru wagi i składu ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI), a następnie poprzez Bluetooth przesyła dane do darmowej aplikacji MesMed e-rodzinka.Podstawa przeciwpoślizgowa: TakZasilanie: BaterieAkcesoria w komplecie: Waga Baterie Instrukcja obsługiKolor: Białywymiary: 300 x 300 x 23,5 mmWaga: 1.8 kgPozostałe właściwości: Zasilanie: Baterie alkaliczne 3x AAA Temperatura i wilgotność robocza: od +5°C do + 40°C, 15%~93% R.H Temperatura i wilgotność przechowywania: od -25°C do + 70°C, 93% R.H.
  • Producent Mesmed 
  • Kolor niebieski, czarny, biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Omega - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe Mesmed – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe Mesmed, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych Mesmed jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) ☆

Waga MESMED MM 810-BLT Veje + DARMOWY TRANSPORT! (5904617464314) Najniższa Cena Online Elektroniczna waga dokonuje pomiaru masy ciała, a następnie poprzez Bluetooth przesyła informacje do darmowej aplikacji MesMed e-rodzinka. Dane zapisane w formie tabel oraz wykresów można przesłać do wybranej osoby, z łatwością i precyzyjnie Ty, Twój lekarz czy trener będziecie mogli nadzorować i analizować zmiany wagi i skład ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, liczba wody w organizmie, wskaźnik BMI). Otrzymane wyniki możesz zestawiać dla różnorodnych przedziałów czasowych i obserwować zmiany jednocześnie w krótkim jak i długim okresie,, a także analizować w odniesieniu do obowiązujących norm. Jeśli planujesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub przybrać na wadze, uruchom funkcję cele i codziennie kontroluj swoje postępy. To nieprzeciętne narzędzie motywujące. Dodatkowo w aplikacji możesz ustawić przypomnienie o przeprowadzeniu pomiaru, wizycie u lekarza, dietetyka czy o ćwiczeniach albo o przyjęciu leków. Użyteczne dane dotyczące rejestrowanych przy jej pomocy pomiarów. Aplikacja pozwala na dodawanie użytkowników dzięki temu masz możliwość prowadzenia dziennika dla Twoich bliskich. Monitorowanie i analiza informacji zdrowotnych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Główne atrybuty: Łatwa obsługaznaczny, podświetlany ekran LCD Ostrzeżenie o niskim stanie baterii automatyczne włączenie/wyłączenie urządzenia Łatwa do czyszczenia, niepodatna na zarysowania powierzchnia z hartowanego szkła Wkładka ze stali nierdzewnej Możliwość momentalnego przesłania pomiaru masy ciała do telefonów z systemami Android i iOS Współpraca z darmową aplikacją MesMed do analizy kluczowych parametrów składu ciała certyfikat CE, produkt poddany został procedurze oceny zgodności i spełnia stanowcze wymogi w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, środowiska i konsumentaEAN: 5904617464314Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: MM-810 BLT Veje Bia?aObciążenie (maks.): 180 kgstaranność pomiaru: 0.1 kgJednostki miar: kgPomiar: Zawartość wodyFunkcje specjalne: Elektroniczna waga dokonuje pomiaru wagi i składu ciała (poziom tłuszczu, poziom tkanki mięśniowej, masa kości, ilość wody w organizmie, wskaźnik BMI), a następnie poprzez Bluetooth przesyła dane do gratisowej aplikacji MesMed e-rodzinka.Podstawa antypoślizgowa: TakZasilanie: BaterieAkcesoria w zestawie: Waga Baterie Instrukcja obsługiKolor: Białyrozmiary: 300 x 300 x 23,5 mmWaga: 1.8 kgPozostałe atrybuty: Zasilanie: Baterie alkaliczne 3x AAA Temperatura i wilgotność robocza: od +5°C do + 40°C, 15%~93% R.H Temperatura i wilgotność przechowywania: od -25°C do + 70°C, 93% R.H.
  • Producent Mesmed 
  • Kolor niebieski, czarny, biały 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Beurer - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa Mesmed najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa Mesmed w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa Mesmed w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wagi łazienkowe – TOP5 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych Mesmed nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *