Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Odżywki

Ranking odżywek koloryzujących do włosów – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych odżywek koloryzujących do włosów. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek koloryzujących do włosów,
 • TOP10 najtańszych odżywek koloryzujących do włosów.

Sekcje publikacji

Jakie odżywki koloryzujące do włosów najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odżywki koloryzujące do włosów, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking odżywek koloryzujących do włosów, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Kemon Yo Cond Marron Glace/Frosted Chestnut 250ml (8020936084068) ☆

Kemon Yo Cond Marron Glace/Frosted Chestnut 250ml (8020936084068) Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Frosted Chestnut odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Frosted Chestnut odżywka koloryzująca neutralizująca ciepłe tony ciemnych włosów Odżywka Kemon Yo Cond Frosted Chestnut to wyśmienity preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego odporność między farbowaniami albo nadaje włosom atrakcyjny odcień. To rewelacyjne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty powiększa intensywność refleksów, ożywia i chroni kolor, odżywia włosy i zapewnia im niesamowity blask. Yo Cond Frosted Chestnut formuje naturalne odcienie, neutralizujące ciepłe tony włosów w kolorach ciemny blond i jasny/średni brąz.Receptura odżywki Yo Cond zawiera 86% komponentów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) przypasowanych ze względu na swoje atrybuty przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają ponadto ekstrakt z jogurtu dla pokaźniejszego efektu kojącego, jeszcze obszerniejszej ochrony i odżywienia. W rezultacie pasma pozostają wyraźnie połyskujące, bardziej odżywione i optycznie zdrowsze, a kolor intensywny.pojemność: 250 ml + GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są idealne do wszystkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i z łatwością się zmywają. Wyciągają naturalny lśnienie włosów i są proste w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są przystępne w 11 niebanalnych kolorach. Kliknij tutaj i przejrzyj pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób wykorzystania Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej za pomocą grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i precyzyjnie spłucz. W przypadku włosów naturalnych lub chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy użytkowanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 

2☆ Kemon Yo Cond Miele/Honey 250ml (8020936084105) ☆

Kemon Yo Cond Miele/Honey 250ml (8020936084105) Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Honey odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Honey odżywka koloryzująca do włosów blond rozjaśniająca złote tony Odżywka Kemon Yo Cond Honey to nieprzeciętny preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego solidność między farbowaniami albo nadaje włosom ciekawy odcień. To świetne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty rozszerza intensywność refleksów, ożywia i broni kolor, odżywia włosy i zagwarantuje im niesamowity połysk. Yo Cond Honey nadaje złocisty, miodowy odcień wszystkim odcieniom włosów blond.Receptura odżywki Yo Cond zawiera 86% elementów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) dostosowanych ze względu na swoje parametry przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają na dodatek ekstrakt z jogurtu dla pokaźniejszego efektu kojącego, jeszcze obszerniejszej ochrony i odżywienia. W konsekwencji pasma pozostają wyraźnie lśniące, bardziej odżywione i wizualnie zdrowsze, a kolor intensywny.pojemność: 250 ml + GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są doskonałe do wszystkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i z łatwością się zmywają. Wydobywają naturalny lśnienie włosów i są przystępne w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są dostępne w 11 interesujących kolorach. Kliknij tutaj i sprawdź pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób wykorzystania Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej za pomocą grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i precyzyjnie spłucz. W sytuacji włosów naturalnych albo chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy użytkowanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 
Warto przejrzeć:  Ranking szampon i odżywek po keratynowym prostowaniu - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

3☆ Kemon Yo Cond Cioccolato/Chocolate 250ml, 8022297008141 ☆

Kemon Yo Cond Cioccolato/Chocolate 250ml, 8022297008141 Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Chocolate odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Chocolate odżywka koloryzująca do włosów w odcieniach brązu Odżywka Kemon Yo Cond Chocolate to świetny preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego solidność pomiędzy farbowaniami albo nadaje włosom atrakcyjny odcień. To idealne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty zwiększa intensywność refleksów, ożywia i chroni kolor, odżywia włosy oraz gwarantuje im niesamowity blask. Yo Cond Chocolate wzmacnia odcień włosów w odcieniach brązu i rozświetla ciepłe tony.Receptura odżywki Yo Cond mieści 86% komponentów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) dostosowanych ze względu na swoje cechy przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają na dodatek ekstrakt z jogurtu dla większego efektu kojącego, jeszcze większej ochrony i odżywienia. W rezultacie pasma pozostają wyraźnie lśniące, bardziej odżywione i optycznie zdrowsze, a odcień intensywny.objętość: 250 ml + GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są idealne do wszystkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i z łatwością się zmywają. Wyciągają naturalny blask włosów i są proste w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są dostępne w 11 ciekawych kolorach. Kliknij tutaj i zobacz pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób użycia Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej za pomocą grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i precyzyjnie spłucz. W sytuacji włosów naturalnych lub chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy używanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 

5☆ , odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed ☆

, odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed Najniższa Cena Online
 • Producent FITOMED 

6☆ Odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych 200ml L'Oréal Professionnel Vitamino Color ☆

Odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych 200ml L'Oréal Professionnel Vitamino Color Najniższa Cena Online L'Oréal Professionnel Vitamino Color Odżywka do włosów koloryzowanych 200ml OCHRONA KOLORU WŁOSÓW, ODŻYWIENIE WŁOSÓW Odżywka L’Oréal Professionnel Serie Expert ułatwi rozczesanie Twoich włosów i zapewni im odżywienie, jakiego potrzebują błyskotliwe i zdrowe włosy. Profesjonalna formuła odżywki oparta została na resveratrolu. Komponent ten to silny przeciwutleniacz, który broni włosy przed wolnymi rodnikami (np. Promienie UV), które odpowiadają za płowienie koloru. W ten sposób odżywka genialnie dopasowuje się do każdego rodzaju włosów, nie obciąża ich, a także prosto rozprowadza się na włosach. Lekka konsystencja odżywki nieprzeciętnie pasuje do codziennej pielęgnacji. Dzięki niej włosy pozostają mocniejsze, bardziej nawilżone i łatwiejsze do rozczesywania. upraszcza rozczesywanie i późniejsze zabiegi. Wygładza i przeciwdziała puszeniu się. zagwarantuje konieczne nawilżenie. Zamyka powierzchnię włosów, zwiększa ich wytrzymałość. ulepsza strukturę włosów. Profesjonalna formuła z resweratrolem: Resweratrol jest substancją pochodzenia roślinnego. Najmocniej znane z zawartości resweratrolu są ciemne winogrona, w których jego największa ilość znajduje się w skórce i pestkach. Wyszukamy go także w orzeszkach ziemnych, czarnej porzeczce, truskawkach, malinach czy morwie. Resweratrol atrybuty przypisywane fitoskładnikom (substancje pochodzenia roślinnego, których celem jest ochrona rośliny przed patogenami np. Wirusami i grzybami). Element wykorzystany w szamponie ma za zadanie chronić kolor włosów przed blaknięciem. Sposób zastosowania: Aplikować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Przeczesać włosy grzebieniem i spłukać. pojemność do wyboru 200 ml;
 • Producent Loreal 

7☆ milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz ☆

milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz Najniższa Cena Online Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner - odżywka koloryzująca do włosów - toner pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: CASTANO CALDO, Warm brown Kolor: Ciepły brąz Osoby, które farbują włosy, powinny zadbać także o ich optymalne odżywienie. Warto więc postawić na specjalną odżywkę do włosów farbowanych, najlepiej taką, która atrakcyjnie uwydatni ich kolor. Polecamy zwrócić uwagę na profesjonalny toner producenta Milk Shake. Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner to koloryzująca odżywka do włosów z nowoczesnym systemem koloryzacji, zezwalającym na odżywienie odcienia włosów. Kosmetyk nie mieści amoniaku, a w jego składzie odnajdziemy odżywcze elementy, wpływające na nawilżenie i odżywienie kosmyków. Posiada wysokiej jakości pigmenty, które nie ingerują w strukturę włosa. W formule kosmetyku zawarte zostało masło shea, które odżywia i nawilża pasma oraz zmiękczający olej słonecznikowy. Taka kombinacja składników sprzyja regeneracji i odbudowie uszkodzeń. Atuty stosowania odżywki koloryzującej Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner: - wzmacnia barwa koloru; - nadaje blasku; - odżywia i nawilża włosy; - sprzyja regeneracji; - zmiękcza; - regeneruje. Sposób zastosowania: Nałożyć na suche umyte włosy. Pozostawić od 5 do 30 minut (w zależności od zapotrzebowania). Precyzyjnie spłukać. Po odżywce nie trzeba używać szamponu.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor brąz 
 • Pojemność 100 ml

8☆ KEMON, YO COND Odżywka koloryzująca do włosów Platinum, 150 ml (8020936070009) ☆

KEMON, YO COND Odżywka koloryzująca do włosów Platinum, 150 ml (8020936070009) Najniższa Cena Online KEMON, YO COND Odżywka koloryzująca do włosów Platinum, 150 ml
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek do rzęs - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

9☆ Kemon Yo Cond Color System Red odżywka koloryzująco-pielęgnacyjna do włosów 250ml | czerwień + gratis, 8022297008264 ☆

Kemon Yo Cond Color System Red odżywka koloryzująco-pielęgnacyjna do włosów 250ml | czerwień + gratis, 8022297008264 Najniższa Cena Online Kemon Yo Cond Color System Red odżywka koloryzująca do włosów Kemon Yo Cond Color System Red odżywka koloryzująca do włosów wzmacniająca czerwienie Odżywka Kemon Yo Cond Red to nieprzeciętny preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego trwałość między farbowaniami albo nadaje włosom ciekawy odcień. To idealne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty rozszerza intensywność refleksów, ożywia i broni kolor, odżywia włosy i zagwarantuje im niesamowity połysk. Yo Cond Red nadaje czerwonybardzo jasnym włosom oraz wzmacnia i dodaje blasku włosom w odcieniach jasnoczerwonych i ciemnoczerwonych.Receptura odżywki Yo Cond zawiera 86% komponentów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) dobranych ze względu na swoje cechy przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają na dodatek ekstrakt z jogurtu dla obszerniejszego efektu kojącego, jeszcze obszerniejszej ochrony i odżywienia. Na skutek czego pasma pozostają wyraźnie połyskujące, bardziej odżywione i optycznie zdrowsze, a odcień intensywny.pojemność: 250 ml+ GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml Yo Cond Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są doskonałe do wszystkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i łatwo się zmywają. Wyciągają naturalny blask włosów i są nieskomplikowane w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są dostępne w 11 interesujących kolorach. Kliknij tutaj i sprawdź pozostałe odcienie Yo Cond! Sposób wykorzystania Załóż rękawiczki, chroń odzież i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej przy pomocy grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i precyzyjnie spłucz. W sytuacji włosów naturalnych lub chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy używanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.
 • Producent Kemon 

Najtańsze odżywki koloryzujące do włosów – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze odżywki koloryzujące do włosów, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek koloryzujących do włosów jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ , odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed ☆

, odżywka do włosów koloryzowanych ciemnych "herbata i henna" 200 g marki Fitomed Najniższa Cena Online
 • Producent FITOMED 

7☆ biolage colorlast odżywka do wosów koloryzowanych 200ml marki Matrix ☆

biolage colorlast odżywka do wosów koloryzowanych 200ml marki Matrix Najniższa Cena Online Kosmetyki Matrix Amerykańska producent MATRIX pozostała założona w 1980 roku przez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była krystaliczna: wysokiej jakości, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, oraz propozycja specjalistycznych terapii posiadających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wytwornym obcięciem, lecz także z oszałamiająco jedwabistymi, błyszczącymi włosami. Serce marki to pasja do kreowania doskonałego wizerunku.Entuzjazm oraz fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą profesjonalnych towarów do włosów. Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo delikatną i wyszukaną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swoimi atutami, nieprzerwanie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej producent Matrix buduje kosmetyki, które błyskotliwe rezultaty. Odważna i elegancka, radosna i spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w bezawaryjny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.optymalnie przypasowane, dokładne uczesanie jest tak samo ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a w głównej mierze pielęgnacja. Z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając progresywne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię unikatową troską oferując bezusterkową jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować elastycznością, pojemnością, a także blaskiem. przepiękna fryzura jest wizytówką wysmakowanej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour
 • Rodzaj włosów farbowane 
 • Działanie ochrona koloru 
 • Pojemność 200 ml
 • Producent MATRIX 
Warto przejrzeć:  Ranking odżywek w sprayu - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz ☆

milk shake direct colour toner do koloryzacji włosów 100ml, pełna paleta kolorów warm brown ||ciepły brąz, kolor brąz Najniższa Cena Online Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner - odżywka koloryzująca do włosów - toner objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: CASTANO CALDO, Warm brown Kolor: Ciepły brąz Osoby, które farbują włosy, powinny zadbać także o ich optymalne odżywienie. Warto więc postawić na specjalną odżywkę do włosów farbowanych, najlepiej taką, która błyskotliwie uwydatni ich odcień. Polecamy zwrócić uwagę na fachowy toner producenta Milk Shake. Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner to koloryzująca odżywka do włosów z nowoczesnym systemem koloryzacji, pozwalającym na odżywienie odcienia włosów. Kosmetyk nie zawiera amoniaku, a w jego składzie odszukamy odżywcze składniki, wpływające na nawilżenie i odżywienie kosmyków. Mieści wysokiej jakości pigmenty, które nie ingerują w strukturę włosa. W formule kosmetyku zawarte zostało masło shea, które odżywia i nawilża pasma i zmiękczający olej słonecznikowy. Taka kompilacja elementów sprzyja regeneracji i odbudowie uszkodzeń. Zalety użytkowania odżywki koloryzującej Milk Shake Conditioning Direct Colour Toner: - wzmacnia barwa koloru; - nadaje blasku; - odżywia i nawilża włosy; - sprzyja regeneracji; - zmiękcza; - regeneruje. Sposób wykorzystania: Nałożyć na suche umyte włosy. Pozostawić od 5 do 30 minut (w zależności od zapotrzebowania). Skrupulatnie spłukać. Po odżywce nie trzeba używać szamponu.
 • Producent Milk shake 
 • Kolor brąz 
 • Pojemność 100 ml

9☆ Odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych 200ml L'Oréal Professionnel Vitamino Color ☆

Odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych 200ml L'Oréal Professionnel Vitamino Color Najniższa Cena Online L'Oréal Professionnel Vitamino Color Odżywka do włosów koloryzowanych 200ml OCHRONA KOLORU WŁOSÓW, ODŻYWIENIE WŁOSÓW Odżywka L’Oréal Professionnel Serie Expert ułatwi rozczesanie Twoich włosów i zapewni im odżywienie, jakiego potrzebują przepiękne i zdrowe włosy. Profesjonalna formuła odżywki oparta została na resveratrolu. Element ten to silny przeciwutleniacz, który chroni włosy przed wolnymi rodnikami (np. Promienie UV), które odpowiadają za płowienie koloru. W ten sposób odżywka rewelacyjnie dostosowuje się do każdego typu włosów, nie obciąża ich, a także prosto rozprowadza się na włosach. Lekka konsystencja odżywki nadzwyczajnie pasuje do codziennej pielęgnacji. Dzięki niej włosy pozostają mocniejsze, bardziej nawilżone i łatwiejsze do rozczesywania. usprawnia rozczesywanie i późniejsze zabiegi. Wygładza i przeciwdziała puszeniu się. zagwarantuje niezbędne nawilżenie. Zamyka powierzchnię włosów, zwiększa ich niepodatność. poprawia strukturę włosów. Profesjonalna formuła z resweratrolem: Resweratrol jest substancją pochodzenia roślinnego. Najszczególniej znane z zawartości resweratrolu są ciemne winogrona, w których jego największa liczba znajduje się w skórce i pestkach. Odszukamy go także w orzeszkach ziemnych, czarnej porzeczce, truskawkach, malinach czy morwie. Resweratrol atrybuty przypisywane fitoskładnikom (substancje pochodzenia roślinnego, których celem jest ochrona rośliny przed patogenami np. Wirusami i grzybami). Składnik wykorzystany w szamponie ma za zadanie bronić odcień włosów przed blaknięciem. Sposób użycia: Aplikować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Przeczesać włosy grzebieniem i spłukać. pojemność do wyboru 200 ml;
 • Producent Loreal 

Podsumowanie, czyli jaka odżywka koloryzująca do włosów najlepsza?

Najlepsza odżywka koloryzująca do włosów w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza odżywka koloryzująca do włosów w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Odżywki – TOP5 grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych odżywek koloryzujących do włosów nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *