Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Wagi do łazienki

Ranking wag łazienkowych do 500 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych wag łazienkowych do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych wag łazienkowych do 500 zł,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych wag łazienkowych do 500 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych wag łazienkowych.

Jakie wagi łazienkowe do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi łazienkowe do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wag łazienkowych do 500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4☆ Withings Waga whitings wbs13 czarny (3700546708190) ☆

Withings Waga whitings wbs13 czarny (3700546708190) Najniższa Cena Online Aplikacja przenośna:tak;Precyzja pomiaru:50 g;dopełniające opcje:samoczynna identyfikacja 8 użytkowników, Bluetooth, pomiar w funtach, pomiar w kilogramach, ekran LCD;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Withings Health Mate;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.withings.wiscale2&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/withings-health-mate/id542701020?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 15.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;kolor:czarny;Maksymalne obciążenie:200 kg;Pamięć użytkowników:8;Mierzenie tkanki tłuszczowej:tak;Pomiary:tkanki kostnej, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI, zawartości wody;typ:waga łazienkowa;rodzaj wagi:elektroniczna;Wariantowanie (nie uzupełniać):Withings Body Smart;budowa platformy:szkło;Wyposażenie:4 baterie AAA, instrukcja obsługi w języku polskim;Zasilanie:4 baterie AAA 1,5 V
  • Producent Withings 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Milla Home - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

8☆ Omron Viva HBF222T (4015672110908) ☆

Omron Viva HBF222T (4015672110908) Najniższa Cena Online Aplikacja mobilna:tak;Precyzja pomiaru:100 g;uzupełniające opcje:automatyczne wyłączanie, Bluetooth, wskaźnik niskiego poziomu baterii, wskaźnik przeciążenia, wyświetlacz LCD, zapotrzebowanie na kalorie;Gwarancja:36 miesięcy;Zgodność z aplikacją:OMRON connect;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omronhealthcare.omronconnect;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/omron-connect-us-can-emea/id1166317885?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.omron-healthcare.pl/pl/wagi-cyfrowe/HBF-222T-EBK.html;odcień:czarny;Maksymalne obciążenie:150 kg;Pamięć użytkowników:4;Mierzenie tkanki tłuszczowej:tak;Pomiary:tkanki kostnej, tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI;typ:waga łazienkowa;rodzaj wagi:elektroniczna;konstrukcja platformy:szkło;Wyposażenie:4 baterie AAA, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasilanie:4 baterie AAA 1,5 V
  • Producent Omron 
  • Kolor czarny 

10☆ Waga z analizatorem składu ciała Omron Body Comp Monitor BF511 Turq HBF-511T-E ☆

Waga z analizatorem składu ciała Omron Body Comp Monitor BF511 Turq HBF-511T-E Najniższa Cena Online pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych Momert - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze wagi łazienkowe do 500 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze wagi łazienkowe do 500 zł, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wag łazienkowych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Fitbit Aria czarna - bezprzewodowa waga, FB203BK ☆

Fitbit Aria czarna - bezprzewodowa waga, FB203BK Najniższa Cena Online Waga Aria to sprytne narzędzie zintegrowane z systemem monitorowania energiczności fizycznej Fitbit. Urządzenie umożliwia komfortowe śledzenie zawartości tkanki tłuszczowej i kieruneków BMI w postaci czytelnych wykresów, lecz nie tylko. Aria jest najczęściej kompleksowym narzędziem do dbania o korzystną wagę i zdrowy tryb życia. Waga posiada elegancką i solidną szklaną powierzchnię, oraz cienką plastikową podstawę pasującą stylowo jednocześnie do wagi jak i każdej łazienki. Analiza bioimpedancji używa minimalny, bezpieczny impuls elektryczny. Nie pasuje dla osób z rozrusznikiem serca. Można bezpiecznie stosować w czasie ciąży, ale stosunek tłuszczu będzie niedokładny. Uruchomienie Arii jest proste. Wystarczy pobrać oprogramowanie fit bit, a następnie podpiąć wagę do domowej sieci bezprzewodowej. Gotowe! nietrudny do odczytania ekran demonstruje co śledzi Aria. Najpierw zidentyfikuje Cię po imieniu (albo inicjałach), a następnie wyświetli wyniki pomiarów wagi oraz zawartości tkanki tłuszczowej, na końcu powiadomi, kiedy pomiar zostanie zsynchronizowany z Twoim kontem. Aria automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje Twoje dane z bezpłatnym kontem poprzez WiFi. W następnej chwili masz już dostęp do analizy swych postępów. Aria rozpoznaje aż do 8 jednostkowych użytkowników, więc do jej wykorzystywania możesz zaprosić całą rodzinę. Za każdym razem gdy stajesz na wadze, Twoje informacje są automatycznie przesyłane do Twojego konta. Informacje każdego z użytkowników są domyślnie prywatne, lecz jeśli zechcesz podzielić się swoją radością, zrobisz to zmieniając ustawienia prywatności swojego konta. Aria pomoże Ci osiągnąć wytyczony cel. Możesz wprowadzać informacje o spożytych posiłkach, a choćby stworzyć swój plan żywieniowy. Śledzenie oraz wprowadzenie danych jest dziecinne proste, jednocześnie przez aplikację, jak i panel na fitbit.com. Fitbit ma ogromną bazę towarów żywnościowych (od pomarańczy aż po różowego łososia) i typu dynamiczności fizycznej (od koszenia trawnika do wspinania się po górach). Najważniejsze cechy: • komfortowa synchronizacja danych z systemem Fitbit poprzez Wi-fi • czytelne wykresy, które zezwalają na śledzenie tendencji długotrwałych, a nie pojedynczych wyników • wygodna integracja z innymi urządzeniami Fitbit • kompatybilna z większością aplikacji do monitorowania wagi i diety (na przykład Endomondo i Lose it!).
  • Producent FitBit 
  • Rodzaj elektroniczna 
  • Kolor biały, czarny 

2☆ Brabantia Waga łazienkowa body analysis 481949 ☆

Brabantia Waga łazienkowa body analysis 481949 Najniższa Cena Online maksymalne obciążenie – 160 kgdokładność pomiaru – 100 gfunkcja pomiaru tkanki tłuszczowej, wody, mięśni i wskaźnika BMIw pakiecie notes do zapisywania codziennych wynikówautomatyczne rozpoznawanie i pamięć ostatniego pomiaru dla 8 użytkownikówduża i komfortowa...
  • Producent Brabantia 
Warto przejrzeć:  Ranking wag łazienkowych z pomiarem tkanki tłuszczowej - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaka waga łazienkowa do 500 zł najlepsza?

Najlepsza waga łazienkowa do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga łazienkowa do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wagi łazienkowe – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych wag łazienkowych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie polecanych wag łazienkowych innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *