Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do nosa Philips – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do nosa Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do nosa Philips,
 • TOP10 najtańszych trymerów do nosa Philips.

Sekcje publikacji

Jakie trymery do nosa Philips najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do nosa Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do nosa Philips, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4☆ Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips ☆

Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips Najniższa Cena Online Przycinanie włosków w nosie i uszachŁatwo i wydajnie usuń niechciane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku.Nasza ochronna osłonka nieskomplikowane i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. Podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu, a także chronić przed zacięciami.Łatwe przycinanie włosków dzięki prędko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze nowoczesne dwustronne ostrze zagwarantuje prędkie i proste przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. Stworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, by wytrzymało jak najdłużej.szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, gwarantując pokaźniejszą kontrolę podczas wykorzystywania urządzenia.Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie: starczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w zestawieTrymer działa na jednej baterii AA załączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, by uzyskać dostęp do komory baterii.trwałośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 

6☆ Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 ☆

Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 Najniższa Cena Online kompletna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i sprawnie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je równo przyciąć. Nasza ochronna osłonka nieskomplikowane i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, żeby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, aby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki prędko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze nowoczesne dwustronne ostrze zapewnia szybkie i nieskomplikowane przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. wyprodukowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej. Szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, zapewniając większą kontrolę w trakcie użytkowania urządzenia. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Bateria AA w zestawieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki temu jest gotowy do zastosowania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii. TrwałośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją. Dane o produkcie zastosowanie Uszy Nos Zasilanie Baterie/akumulatory AA wykorzystywanie na sucho Tak użytkowanie na mokro Tak Ostrza Stal nierdzewna Akcesoria w zestawie Grzebień do brwi dokładna nasadka 5 mm Pokrowiec: Etui podróżne kolor Szary
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do długiej brody - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

8☆ Trymer nt3650/16 marki Philips ☆

Trymer nt3650/16 marki Philips Najniższa Cena Online pełna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i skutecznie usuń niechciane włoski z nosa i uszu. Przed zastosowaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, by je równo przyciąć.Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. W trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami.Łatwe przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze innowacyjne dwustronne ostrze zapewnia szybkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. Wytworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej.chropowaty uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można prosto włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu ułatwia jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, gwarantując większą kontrolę w trakcie wykorzystywania urządzenia.Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co usprawnia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w pakiecieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do zastosowania od razu po rozpakowaniu. By wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, by uzyskać dostęp do komory baterii.solidnośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezawaryjności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 

9☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online Trymer do brwi nosa uszu Philips NT5650/16 Etui Trymer do nosa Philips z linii 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technika PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prostego i produktywnego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Pełny komfort bez wyrywania System Protective Guard Możliwość mycia w wodzie, Zasilanie: bateria AA pakiet: Trymer, 3 nasadki grzebieniowe, etui Grzebień do brwi, skrupulatna nasadka 3 mm, precyzyjna nasadka 5 mm Wyposażenie dopełniające: Trymer do modelowania szczególnie wydajne ostrza: Do delikatnego przycinania składnik tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Nie wymaga smarowania Na mokro i na sucho: Możliwość użytkowania pod prysznicem Rączka: praktyczny uchwyt upraszczający trzymanie Kolor: Czarna Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu oraz bronić przed zacięciami. pełna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi i modelowania Delikatnie usuń niechciane włoski w nosie i uszach. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed użyciem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, by je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz zastosować asygnowanej do tego nasadki dołączonej do zestawu. dopasuj kąt przycinania i modelowania zarostu lub koziej bródki za pomocą starannej głowicy do kreacji. Proste przycinanie włosków dzięki błyskawicznie poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze postępowe dwustronne ostrze gwarantuje szybkie i przystępne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. tworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, by wytrzymało jak najdłużej W komplecie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można z łatwością włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając pokaźniejszą kontrolę p...
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Braun - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Najtańsze trymery do nosa Philips – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery do nosa Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do nosa Philips jest aktualizowany na bieżąco.

3☆ Trymer nt3650/16 marki Philips ☆

Trymer nt3650/16 marki Philips Najniższa Cena Online kompletna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i efektywnie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak aby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je równo przyciąć.Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. Podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu, a także bronić przed zacięciami.Łatwe przycinanie włosków dzięki szybko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze nowoczesne dwustronne ostrze gwarantuje prędkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. Wytwarzane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, żeby wytrzymało jak najdłużej.szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza stabilne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając pokaźniejszą kontrolę w trakcie wykorzystywania urządzenia.Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w pakiecieTrymer działa na jednej baterii AA załączonej do zestawu, dzięki temu jest gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu. By wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, żeby uzyskać dostęp do komory baterii.wytrzymałośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezusterkowości. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 

4☆ Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 ☆

Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 Najniższa Cena Online całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i skutecznie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak żeby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, żeby je równo przyciąć. Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu oraz chronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki prędko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze innowacyjne dwustronne ostrze zapewnia szybkie i łatwe przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. wytworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej. Chropowaty uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, gwarantując pokaźniejszą kontrolę podczas używania urządzenia. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co usprawnia jego czyszczenie: starczy opłukać go pod bieżącą wodą. Bateria AA w zestawieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do wykorzystania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii. OdpornośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezawaryjności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją. Informacje o produkcie użycie Uszy Nos Zasilanie Baterie/akumulatory AA użytkowanie na sucho Tak użytkowanie na mokro Tak Ostrza Stal nierdzewna Akcesoria w pakiecie Grzebień do brwi staranna nasadka 5 mm Pokrowiec: Etui podróżne kolor Szary
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

5☆ Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips ☆

Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips Najniższa Cena Online Przycinanie włosków w nosie i uszachŁatwo i wydajnie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku.Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, żeby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. Podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, aby zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu oraz chronić przed zacięciami.Łatwe przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze progresywne dwustronne ostrze zagwarantuje szybkie i nieskomplikowane przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. Produkowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej.chropowaty uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, gwarantując pokaźniejszą kontrolę podczas wykorzystywania urządzenia.Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co upraszcza jego czyszczenie: starczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w komplecieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do wykorzystania od razu po rozpakowaniu. By wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii.trwałośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezawaryjności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do brody Remington - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

7☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online Trymer do brwi nosa uszu Philips NT5650/16 Etui Trymer do nosa Philips z kolekcji 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prostego i sprawnego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Pełny komfort bez wyrywania System Protective Guard Możliwość mycia w wodzie, Zasilanie: bateria AA zestaw: Trymer, 3 nasadki grzebieniowe, etui Grzebień do brwi, skrupulatna nasadka 3 mm, dokładna nasadka 5 mm Wyposażenie dopełniające: Trymer do modelowania niezwykle wydajne ostrza: Do delikatnego przycinania składnik tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Nie wymaga smarowania Na mokro i na sucho: Możliwość wykorzystania pod prysznicem Rączka: poręczny uchwyt usprawniający trzymanie Kolor: Czarna Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu, a także chronić przed zacięciami. całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi oraz modelowania Delikatnie usuń niechciane włoski w nosie i uszach. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz zastosować asygnowanej do tego nasadki dołączonej do zestawu. dostosuj kąt przycinania i modelowania zarostu albo koziej bródki przy pomocy dokładnej głowicy do kreacji. Nietrudne przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze nowoczesne dwustronne ostrze zagwarantuje szybkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. produkowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, żeby wytrzymało jak najdłużej W komplecie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza zrównoważone trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, gwarantując większą kontrolę p...
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 

Podsumowanie, czyli jaki trymer do nosa Philips najlepszy?

Najlepszy trymer do nosa Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do nosa Philips w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do nosa Philips nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.