Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do nosa Philips – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do nosa Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do nosa Philips,
 • TOP10 najtańszych trymerów do nosa Philips.

Jakie trymery do nosa Philips najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do nosa Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do nosa Philips, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1☆ Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 ☆

Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 Najniższa Cena Online kompletna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i sprawnie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je równo przyciąć. Nasza ochronna osłonka nieskomplikowane i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, żeby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, aby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki prędko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze nowoczesne dwustronne ostrze zapewnia szybkie i nieskomplikowane przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. wyprodukowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej. Szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, zapewniając większą kontrolę w trakcie użytkowania urządzenia. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Bateria AA w zestawieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki temu jest gotowy do zastosowania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii. TrwałośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją. Dane o produkcie zastosowanie Uszy Nos Zasilanie Baterie/akumulatory AA wykorzystywanie na sucho Tak użytkowanie na mokro Tak Ostrza Stal nierdzewna Akcesoria w zestawie Grzebień do brwi dokładna nasadka 5 mm Pokrowiec: Etui podróżne kolor Szary
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

3☆ Philips Nose trimmer series 3000 trymer do brwi, nosa i uszu ☆

Philips Nose trimmer series 3000 trymer do brwi, nosa i uszu Najniższa Cena Online Najwyższy komfort bez wyrywania Trymer do nosa Philips z serii 3000 umożliwia wygodne przycinanie włosków w nosie, uszach i brwi. Nowa technika PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane tak, by zapewnić łatwe i wydajne przycinanie bez ciągnięcia i wyrywania. Przejrzyj wszystkie korzyści
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Moser - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

10☆ Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips ☆

Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips Najniższa Cena Online Trymer do włosów w nosie i uszach NT 1650/16 Najwyższy komfort bez wyrywania Trymer do nosa Philips z serii 1000 delikatnie likwiduje niechciane włoski w nosie i uszach. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard wygodne i produktywne przycinanie bez ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE parametry System Protective Guard liczba ustawień długości strzyżenia: 1 Możliwość mycia pod wodą: Tak wariant baterii: AA typ ostrzy: Stal nierdzewna typ zasilania: Bateryjne szybkie ładowanie: Nie System golący: pojedynczy - ostrze używanie: Na sucho, Na mokro Przycinanie włosków w nosie i uszach z łatwością i skutecznie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Łatwe, efektywne przycinanie bez zadraśnięć i skaleczeń Trymer do nosa, uszu i brwi zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie. System Protective Guard osłania ostrza, zapobiegając ich bezpośredni kontakt ze skórą. System został również zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko pomijania, ciągnięcia lub szarpania włosów. Przycinanie bez wysiłku pod każdym kątem Nasz innowacyjny, dwustronny precyzyjny trymer przycina szybko i bez wysiłku pod każdym kątem i w każdym kierunku. szorstki uchwyt zapewnia słuszną przyczepność, nawet gdy urządzenie jest mokre szorstki uchwyt lepszą przyczepność i kontrolę podczas używania trymera do nosa dla panów. Włącznik jest umieszczony w miejscu ułatwiającym obsługę. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzie najlepszy trymer do włosów w nosie i uszach to taki, którego używanie nie przysparza kłopotów. By utrzymać go w trafnym stanie, starczy opłukać go po użyciu. Gotowość do zastosowania W komplecie znajduje się bateria AA, dzięki temu możesz od razu zacząć korzystać z trymera do uszu i nosa.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 

Najtańsze trymery do nosa Philips – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery do nosa Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do nosa Philips jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips ☆

Trymer nose trimmer series 1000 nt1650/16 marki Philips Najniższa Cena Online Trymer do włosów w nosie i uszach NT 1650/16 Najwyższy komfort bez wyrywania Trymer do nosa Philips z serii 1000 delikatnie eliminuje niechciane włoski w nosie i uszach. Nowa technika PrecisionTrim i system Protective Guard komfortowe i efektywne przycinanie bez ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty System Protective Guard liczba ustawień długości strzyżenia: 1 Możliwość mycia pod wodą: Tak typ baterii: AA typ ostrzy: Stal nierdzewna wariant zasilania: Bateryjne prędkie ładowanie: Nie System golący: pojedynczy - ostrze wykorzystywanie: Na sucho, Na mokro Przycinanie włosków w nosie i uszach prosto i sprawnie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed użyciem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Łatwe, produktywne przycinanie bez zadraśnięć i skaleczeń Trymer do nosa, uszu i brwi zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie. System Protective Guard osłania ostrza, uniemożliwiając ich bezpośredni kontakt ze skórą. System został również zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko pomijania, ciągnięcia lub szarpania włosów. Przycinanie bez wysiłku pod każdym kątem Nasz postępowy, dwustronny precyzyjny trymer przycina błyskawicznie i bez wysiłku pod każdym kątem i w każdym kierunku. szorstki uchwyt zapewnia optymalną przyczepność, nawet gdy urządzenie jest mokre szorstki uchwyt lepszą przyczepność i kontrolę podczas stosowania trymera do nosa dla panów. Włącznik jest umieszczony w miejscu upraszczającym obsługę. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzie najlepszy trymer do włosów w nosie i uszach to taki, którego stosowanie nie przysparza kłopotów. Żeby utrzymać go w stosownym stanie, wystarczy opłukać go po użyciu. Gotowość do użycia W zestawie znajduje się bateria AA, dzięki temu możesz od razu zacząć korzystać z trymera do uszu i nosa.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Gillette - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

3☆ Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 ☆

Trymer do nosa i uszu PHILIPS NT 3650/16 Najniższa Cena Online całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i skutecznie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak żeby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, żeby je równo przyciąć. Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu oraz chronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki prędko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze innowacyjne dwustronne ostrze zapewnia szybkie i łatwe przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. wytworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej. Chropowaty uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, gwarantując pokaźniejszą kontrolę podczas używania urządzenia. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co usprawnia jego czyszczenie: starczy opłukać go pod bieżącą wodą. Bateria AA w zestawieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do wykorzystania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii. OdpornośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezawaryjności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją. Informacje o produkcie użycie Uszy Nos Zasilanie Baterie/akumulatory AA użytkowanie na sucho Tak użytkowanie na mokro Tak Ostrza Stal nierdzewna Akcesoria w pakiecie Grzebień do brwi staranna nasadka 5 mm Pokrowiec: Etui podróżne kolor Szary
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
 • Rodzaj trymer 

5☆ Trymer nt3650/16 marki Philips ☆

Trymer nt3650/16 marki Philips Najniższa Cena Online Trymer do nosa Philips NT 3650/16 nasadki do brwiNajwyższy komfort bez wyrywania. Trymer do nosa Philips z serii 3000 umożliwia komfortowe przycinanie włosków w nosie, uszach i brwi. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane tak, by zapewnić łatwe i produktywne przycinanie bez ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE cechy:System tnącyBardzo efektywne ostrza: Do delikatnego przycinaniaElement tnący: Ostrza ze stali szlachetnejŁatwość używaniaCzyszczenie: Możliwość mycia pod bieżącą wodąNa mokro i na sucho: Możliwość wykorzystywania pod prysznicemNie wymaga smarowania: TakAkcesoriaNasadka grzebieniowa: Grzebień do brwi, precyzyjna nasadka 5 mmPokrowiec: Etui podróżneWykończenieKolor: SzaryRączka: ergonomiczny uchwyt upraszczający trzymanieMocTyp baterii/akumulatora: AA całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi z łatwością i efektywnie usuń niechciane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak aby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, żeby je równo przyciąć. Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. W trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki błyskawicznie poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze nowoczesne dwustronne ostrze zagwarantuje prędkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. produkowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, by wytrzymało jak najdłużej. Szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można prosto włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając obszerniejszą kontrolę podczas używania urządzenia. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzie Ten trymer jest wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Bateria AA w pakiecie Trymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki temu jest gotowy do wykorzystania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów Philips Oneblade - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

9☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online Trymer do nosa Philips NT 5650/16 2 nasadki etuiNajwyższy komfort bez wyrywania. Trymer do nosa Philips z kolekcji 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prostego i sprawnego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE cechy:System tnącyBardzo skuteczne ostrza: Do delikatnego przycinaniaElement tnący: Ostrza ze stali szlachetnejAkcesoriaPokrowiec: Etui podróżneWyposażenie dodatkowe: Trymer do modelowaniaNasadka grzebieniowa: Grzebień do brwi, dokładna nasadka 3 mm, skrupulatna nasadka 5 mmŁatwość użytkowaniaCzyszczenie: Możliwość mycia pod bieżącą wodąNie wymaga smarowania: TakNa mokro i na sucho: Możliwość użytkowania pod prysznicemWykończenieRączka: funkcjonalny uchwyt ułatwiający trzymanieKolor: CzarnaMocTyp baterii/akumulatora: AAZnajdź swój stylModelowanie zarostu: Szczegółowa stylizacja kompletna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi i modelowania Delikatnie usuń niechciane włoski w nosie i uszach. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, żeby je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz użyć przeznaczonej do tego nasadki załączonej do zestawu. Dopasuj kąt przycinania i modelowania zarostu lub koziej bródki za pomocą precyzyjnej głowicy do kreacji. Nasza ochronna osłonka proste i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, aby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami. Łatwe przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze progresywne dwustronne ostrze zapewnia prędkie i proste przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. wytwarzane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, by wytrzymało jak najdłużej. W pakiecie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można prosto włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu usprawnia jednostajne trzymanie trymera, nawet gdy jest mokry, zapewniając obszerniejszą kontrolę w trakcie wykorzystywania urządzenia.Pokrowiec w zestawieWygodne etui służy do przechowywania i przewożenia trymera. chroni ono trymer i wszystkie akcesoria podczas transportu. Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co usprawnia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w zestawieTrymer działa na jednej baterii AA załączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do wykorzystania od razu po rozpakowaniu. Aby wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, aby uzyskać dostęp do komory baterii.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 

Podsumowanie, czyli jaki trymer do nosa Philips najlepszy?

Najlepszy trymer do nosa Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do nosa Philips w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do nosa Philips nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *