Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Trymery

Ranking trymerów do nosa Philips – Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych trymerów do nosa Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trymerów do nosa Philips,
 • TOP10 najtańszych trymerów do nosa Philips.

Jakie trymery do nosa Philips najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trymery do nosa Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trymerów do nosa Philips, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4☆ Trymer nt3650/16 marki Philips ☆

Trymer nt3650/16 marki Philips Najniższa Cena Online pełna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i skutecznie usuń niechciane włoski z nosa i uszu. Przed zastosowaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, by je równo przyciąć.Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. W trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu i bronić przed zacięciami.Łatwe przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze innowacyjne dwustronne ostrze zapewnia szybkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. Wytworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, aby wytrzymało jak najdłużej.chropowaty uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można prosto włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu ułatwia jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, gwarantując większą kontrolę w trakcie wykorzystywania urządzenia.Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co usprawnia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w pakiecieTrymer działa na jednej baterii AA dołączonej do zestawu, dzięki czemu jest gotowy do zastosowania od razu po rozpakowaniu. By wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, by uzyskać dostęp do komory baterii.solidnośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezawaryjności. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów hakowych dla psa - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

6☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online Trymer do brwi nosa uszu Philips NT5650/16 Etui Trymer do nosa Philips z linii 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technika PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prostego i produktywnego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Pełny komfort bez wyrywania System Protective Guard Możliwość mycia w wodzie, Zasilanie: bateria AA pakiet: Trymer, 3 nasadki grzebieniowe, etui Grzebień do brwi, skrupulatna nasadka 3 mm, precyzyjna nasadka 5 mm Wyposażenie dopełniające: Trymer do modelowania szczególnie wydajne ostrza: Do delikatnego przycinania składnik tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Nie wymaga smarowania Na mokro i na sucho: Możliwość użytkowania pod prysznicem Rączka: praktyczny uchwyt upraszczający trzymanie Kolor: Czarna Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu oraz bronić przed zacięciami. pełna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi i modelowania Delikatnie usuń niechciane włoski w nosie i uszach. Przed wykorzystaniem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed użyciem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, by je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz zastosować asygnowanej do tego nasadki dołączonej do zestawu. dopasuj kąt przycinania i modelowania zarostu lub koziej bródki za pomocą starannej głowicy do kreacji. Proste przycinanie włosków dzięki błyskawicznie poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze postępowe dwustronne ostrze gwarantuje szybkie i przystępne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. tworzone jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, by wytrzymało jak najdłużej W komplecie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można z łatwością włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza jednostajne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając pokaźniejszą kontrolę p...
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 

Najtańsze trymery do nosa Philips – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze trymery do nosa Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trymerów do nosa Philips jest aktualizowany na bieżąco.

Warto przejrzeć:  Ranking trymerów do włosów w nosie - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

1☆ Nose trimmer series 1000 trymer do włosów w nosie i uszach marki Philips ☆

Nose trimmer series 1000 trymer do włosów w nosie i uszach marki Philips Najniższa Cena Online Najwyższy komfort bez wyrywania Trymer do nosa Philips z kolekcji 1000 delikatnie likwiduje niechciane włoski w nosie i uszach. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard wygodne i produktywne przycinanie bez ciągnięcia i wyrywania. Sprawdź wszystkie korzyści
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 

2☆ Trymer nt3650/16 marki Philips ☆

Trymer nt3650/16 marki Philips Najniższa Cena Online kompletna wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwiŁatwo i efektywnie usuń niepożądane włoski z nosa i uszu. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, iż nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed zastosowaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak aby wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je równo przyciąć.Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanieSystem Protective Guard osłania ostrza, by nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. Podczas przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, by zapewnić komfortowe i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, uniemożliwiać ciągnięciu i wyrywaniu, a także bronić przed zacięciami.Łatwe przycinanie włosków dzięki szybko poruszającemu się, dwustronnemu nożykowiNasze nowoczesne dwustronne ostrze gwarantuje prędkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. Wytwarzane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, żeby wytrzymało jak najdłużej.szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiemUrządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza stabilne trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, zapewniając pokaźniejszą kontrolę w trakcie wykorzystywania urządzenia.Łatwość czyszczenia dzięki możliwości mycia w wodzieTen trymer jest wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie: wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.Bateria AA w pakiecieTrymer działa na jednej baterii AA załączonej do zestawu, dzięki temu jest gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu. By wymienić baterię, otwórz urządzenie, delikatnie przekręcając dolną część w lewo. Pociągnij ją do siebie, żeby uzyskać dostęp do komory baterii.wytrzymałośćWszystkie nasze produkty do toalety męskiej zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezusterkowości. Trymer jest objęty 2-letnią gwarancją.
 • Producent Philips 
 • Rodzaj trymer 

4☆ Philips NT5650/16, NT5650/16 ☆

Philips NT5650/16, NT5650/16 Najniższa Cena Online Trymer do brwi nosa uszu Philips NT5650/16 Etui Trymer do nosa Philips z kolekcji 5000 delikatnie modeluje i przycina włoski w nosie, uszach i brwi. Nowa technologia PrecisionTrim i system Protective Guard zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prostego i sprawnego przycinania bez konieczności ciągnięcia i wyrywania. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Pełny komfort bez wyrywania System Protective Guard Możliwość mycia w wodzie, Zasilanie: bateria AA zestaw: Trymer, 3 nasadki grzebieniowe, etui Grzebień do brwi, skrupulatna nasadka 3 mm, dokładna nasadka 5 mm Wyposażenie dopełniające: Trymer do modelowania niezwykle wydajne ostrza: Do delikatnego przycinania składnik tnący: Ostrza ze stali szlachetnej Nie wymaga smarowania Na mokro i na sucho: Możliwość wykorzystania pod prysznicem Rączka: poręczny uchwyt usprawniający trzymanie Kolor: Czarna Nasza ochronna osłonka łatwe i bezpieczne przycinanie System Protective Guard osłania ostrza, aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze skórą. w trakcie przesuwania trymera włosy są kierowane w stronę elementu tnącego. System Protective Guard został opracowany tak, żeby zapewnić wygodne i bezpieczne przycinanie włosków, ograniczyć liczbę pominiętych włosków, zapobiegać ciągnięciu i wyrywaniu, a także chronić przed zacięciami. całkowita wygoda przycinania włosków w nosie, uszach i brwi oraz modelowania Delikatnie usuń niechciane włoski w nosie i uszach. Przed użyciem trymera do przycięcia włosków w nosie upewnij się, że nozdrza są czyste. Ostrożnie wsuń trymer do nozdrza na maks. 0,5 cm. Wykonuj nim wolne okrężne ruchy. Przed wykorzystaniem trymera do przycinania włosków w uszach oczyść uszy z wosku. Przed przycięciem brwi nałóż na trymer jedną z dwóch nasadek grzebieniowych (3 i 5 mm), tak by wsunęła się w rowki urządzenia. Przesuwaj trymer powoli, lekko dociskając, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, aby je przyciąć do żądanej długości. Do modelowania możesz zastosować asygnowanej do tego nasadki dołączonej do zestawu. dostosuj kąt przycinania i modelowania zarostu albo koziej bródki przy pomocy dokładnej głowicy do kreacji. Nietrudne przycinanie włosków dzięki ekspresowo poruszającemu się, dwustronnemu nożykowi Nasze nowoczesne dwustronne ostrze zagwarantuje szybkie i nietrudne przycinanie włosków niezależnie od kąta ustawienia i kierunku przesuwania. produkowane jest z wytrzymałej stali szlachetnej i zaprojektowane tak, żeby wytrzymało jak najdłużej W komplecie nasadka do modelowania i grzebień Trymer do modelowania pomaga w równym przycięciu i wymodelowaniu zarostu (kilkudniowy zarost, kozia bródka, bokobrody, szyja, wąsy) z zachowaniem kontroli i widoczności. szorstki uchwyt z przesuwanym wyłącznikiem Urządzenie można łatwo włączać i wyłączać jedną ręką. Chropowata tekstura uchwytu upraszcza zrównoważone trzymanie trymera, choćby gdy jest mokry, gwarantując większą kontrolę p...
 • Producent Philips 
 • Rodzaj zasilania bateryjne 
Warto przejrzeć:  Ranking trymerów T Blade - Jaki najlepszy? Nasze TOP10

Podsumowanie, czyli jaki trymer do nosa Philips najlepszy?

Najlepszy trymer do nosa Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy trymer do nosa Philips w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane Trymery – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żaden z powyższych modeli trymerów do nosa Philips nie spełnił oczekiwań lub strzyżarki nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych trymerów.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *