Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Henny

Ranking henn do brwi do 20 zł – Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Pomagamy w wyborze dobrych henn do brwi do 20 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych henn do brwi do 20 zł,
 • TOP10 najtańszych henn do brwi do 20 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych henn do brwi i rzęs.

Sekcje publikacji

Jakie henny do brwi do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane henny do brwi do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking henn do brwi do 20 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1☆ Refectocil Henna do brwi i rzęs 4.0 KASZTAN 15ml, 829 ☆

Refectocil Henna do brwi i rzęs 4.0 KASZTAN 15ml, 829 Najniższa Cena Online Henna żelowa Refectocil kasztanowa 4 RefectoCil Chestnut Nr 4 to porywający czerwono-brązowy odcień specjalnie opracowany, aby naturalnie pasował do farbowanych włosów. Uwydatnij kasztanowy odcień, mahoni i miedzi – dzięki perfekcyjnej kolorystyce henny do brwi i rzęs od RefectoCil. Dzięki zawartości naturalnych składników gwarantuje bezpieczny zabieg bez podrażnienia skóry. zagwarantuje trwałą koloryzacjęJest odporna na rozmazywanie i wodęNie pozostawia smugEfekt jest widoczny do 6 tygodnigromadzi wyciągi z krwawnika, kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty i krokosza. Mają one atrybuty łagodzące, przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Kasztanowiec uszczelnia także naczynia krwionośne. Na skutek czego skóra jest wyciszona i mniej skłonna do podrażnień. Sposób użycia: Do przygotowania farbki niezbędny jest płyn stabilizujący RefectoCil Oxidant (może być zwykła woda utleniona 3%).Mieszamy za pomocą szpatułki 2 cm farby z ok. 10 kroplami ww. Płynu i nakładamy szpatułką na rzęsy i brwi.Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu dostajemy ciemniejszy efekt.Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem.Henna jest prosta w użyciu, efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Rezultat: Trwały, jednolity, wyrazisty odcień brwi i rzęs. objętość: 15 ml Do każdej zamówionej sztuki dodajemy losowo wybraną pęsetę gratis (do wyczerpania zapasów)!
 • Producent Refectocil 
 • Kolor rudy 

5☆ HENNA ŻELOWA CZERWONY/ RUDY 4.1 REFECTOCIL 15ml, kolor rudy ☆

HENNA ŻELOWA CZERWONY/ RUDY 4.1 REFECTOCIL 15ml, kolor rudy Najniższa Cena Online REFECTOCIL HENNA W ŻELU - 4.1 Czerwień Czerwona henna do brwi i rzęs Henna RefectoCil o nowej formule i zoptymalizowanej recepturze pozwala na uzyskanie henny w odcieniu czystego granatu. Dzięki temu otrzymujemy głęboki, pełny i jeszcze bardziej intensywną niż kiedykolwiek granatową barwę brwi i rzęs. Koloryzacja żelowymi farbami RefectoCil jest absolutnie oporna na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug i innych zabrudzeń, dzięki temu utrzymuje się na włoskach nawet do 6 tygodni. Henny te są wyśmienite pod każdym względem, tak by zagwarantować klientom fantastycznie długie, ciemne i gęste rzęsy i efektownie zaakcentowane brwi. Aplikacja: Należy skrupulatnie wyeliminować makijaż oczu. Rzęsy i brwi w trakcie farbowania powinny być kompletnie oczyszczone z makijażu dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Bezpośrednio przed farbowaniem brwi i rzęs należy wymieszać 2 krople henny z 10 kroplami płynu stabilizującego Oxidant 3% Liquid (może być zwykła woda utleniona 3%). Następnie pofarbuj rzęsy/brwi henną przy pomocy pałeczki – ważne aby były całkowicie pokryte farbą. Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu dostajemy ciemniejszy efekt. Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem. Objętość: 15ml...
 • Producent Refectocil 
 • Kolor rudy 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi kolor brązowy - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

Najtańsze henny do brwi do 20 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze henny do brwi do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich henn do brwi do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

5☆ Refectocil Henna żelowa blond 0 (9003877057000) ☆

Refectocil Henna żelowa blond 0 (9003877057000) Najniższa Cena Online Henna żelowa RefectoCil blonde brow 15 ml Nowa lepsza formuła, dzięki zoptymalizowanej recepturze zezwala na uzyskanie za pomocą henny RefectoCil Blond Brow 0.0 naturalnego blondu. Wynikiem jest głęboki, pełny, jasny kolor, który gwarantuje klientom rewelacyjnie wyróznione brwi o wyjątkowo naturalnym odcieniu. Koloryzacja jest absolutnie wytrzymała na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug ani innych zabrudzeń, dzięki czemu utrzymuje się na włoskach nawet do 6 tygodni. Instrukcja zastosowania: Jakie produkty RefectoCil potrzebne są do koloryzacji brwi? Farba Blonde Brow, Oxidant 3% Cream, Cosmetic Dish, Cosmetic Brush (gold). Przygotowanie: delikatnie usuń makijaż oczu za pomocą Eye Make Up Remover. Brwi podczas rozjaśniania muszą być w pełni oczyszczone dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Przygotowanie do koloryzacji: Bezpośrednio przed farbowaniem, wymieszaj 2 krople Blonde Brow i 20-25 kropli RefectoCil Oxidant 3% Cream w naczyniu kosmetycznym przy użyciu pędzelków RefectoCil Brush (gold) przez 2 minuty aż do uzyskania kremowej masy. Rozjaśnianie: przy pomocy pędzelka kosmetycznego nałóż wcześniej przygotowaną masę na brwi. Pamiętaj aby włoski pokryć farbą nad wyraz skrupulatnie. Czas: W zależności od pożądanego efektu rozjaśnienia, należy pozostawić farbę na brwiach od 5 do 20 minut. 5 minut:rozjaśnić o jeden barwa12 minut:rozświetlić o dwa odcienie20 minut:rozświetlić o trzy odcienie Czyszczenie: Po upływie czasu usuń pastę za pomocą kosmetyku RefectoCil Eye Make-Up Remover. Ważne: Jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie farby RefectoCil Blond Brow 0.0 po wcześniejszym procesie rozjaśniania powinnaś być świadoma, że henna niezwykle prędko zmieni ich kolor. Dlatego w zależności od pożądanego efektu zaleca się trzymanie farby na brwiach od 1 do 5 minut. Porady Po rozjaśnieniu, ekspresowo wchłania się we włosy, a także w skórę. Powinnaś być wyjątkowo ostrożna jeśli chodzi o nowych klientów, których struktury włosów nie znasz. Dlatego zaleca się ciągłe eliminowanie wszystkich zafarbowań od razu podczas cyklu aplikacji.
 • Producent Refectocil 
 • Kolor jasny brąz 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do brwi kolor granatowy - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

6☆ HENNA ŻELOWA CZERWONY/ RUDY 4.1 REFECTOCIL 15ml, kolor rudy ☆

HENNA ŻELOWA CZERWONY/ RUDY 4.1 REFECTOCIL 15ml, kolor rudy Najniższa Cena Online REFECTOCIL HENNA W ŻELU - 4.1 Czerwień Czerwona henna do brwi i rzęs Henna RefectoCil o nowej formule i zoptymalizowanej recepturze zezwala na uzyskanie henny w kolorze czystego granatu. Dzięki czemu uzyskujemy głęboki, pełny i jeszcze bardziej intensywną niż kiedykolwiek granatową barwę brwi i rzęs. Koloryzacja żelowymi farbami RefectoCil jest absolutnie oporna na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug i innych zabrudzeń, dzięki czemu utrzymuje się na włoskach nawet do 6 tygodni. Henny te są doskonałe pod każdym względem, tak aby zagwarantować klientom fantastycznie długie, ciemne i gęste rzęsy, a także przepięknie podkreślone brwi. Aplikacja: Należy precyzyjnie usunąć makijaż oczu. Rzęsy i brwi w trakcie farbowania powinny być w pełni oczyszczone z makijażu dla uzyskania jak najkorzystniejszego rezultatu. Bezpośrednio przed farbowaniem brwi i rzęs należy wymieszać 2 krople henny z 10 kroplami płynu stabilizującego Oxidant 3% Liquid (może być zwykła woda utleniona 3%). Następnie pofarbuj rzęsy/brwi henną za pomocą pałeczki – ważne żeby były w pełni pokryte farbą. Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu dostajemy ciemniejszy efekt. Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem. Objętość: 15ml...
 • Producent Refectocil 
 • Kolor rudy 

9☆ Refectocil Henna czarna żelowa 1.0 (9003877057109) ☆

Refectocil Henna czarna żelowa 1.0 (9003877057109) Najniższa Cena Online Refectocil 3.0 Brąz Henna żelowa brązowa do koloryzacji brwi, rzęs, brody, a także zarostu. Odcień brązowy. Przystępna w użyciu, higieniczna. Perfekcyjna do pokrycia siwego zarostu, jasnych włosów na brodzie, brwiach i rzęsach. pojemność: 15ml. RefectoCil 3 brązowa henna do brwi i rzęs Naturalny brąz – stwórz naturalny wygląd brunetki z henną RefectoCil. RefectoCil Natural Brown Nr 3 to naturalny,mocny i wszechstronny odcień brazu. Wzbogać każdy fason ciemnej i przeciętnej brunetki w naturalny sposób – dzięki mistrzowskiej hennie brwi i rzęs RefectoCil. Jakie efekty daje brązowa henna RefectoCil Nr 3: - długie, nad wyraz ciemne i pełne rzęsy, - perfekcyjnie uwydatnione brwi, - utrzymuje się do 6 tygodni. Brązowa henna RefectoCil Nr 3 nadaje wyjątkowo ciemny brąz z znakomitym kryciem i jest polecana do: - henny brwi dla osób, które maja ciemnobrązowe włosy, - henny brwi i rzęs dla osób, które lubią naturalny fason, - mieszania z jasnym brązem w celu uzyskania indywidualnie dostosowanego koloru henny. Sposób zastosowania: Przygotowanie: Delikatnie usuń makijaż oczu za pomocą płynu micelarnego. Rzęsy i brwi podczas farbowania muszą być całkowicie oczyszczone dla uzyskania jak najkorzystniejszego rezultatu. Wyjmij dwa płatki ochronne i nawilż dolną powiekę za pomocą wazeliny. Pozwoli to ochronić skórę w okolicach oczu, a także rzęsy w trakcie koloryzacji. Następnie przyklej płatki. Przygotowanie do koloryzacji: bezpośrednio przed farbowaniem brwi i rzęs, wymieszaj 2 krople henny z 10 kroplami ulteniacza Oxidant 3% Liquid (albo 15-20 kroplami Oxidant 3% Cream) w naczyniu kosmetycznym albo plastikowej miseczce przy pomocy pałeczek aplikacyjnych. Koloryzacja brwi i rzęs: Pofarbuj rzęsy henną za pomocą pałeczek aplikacyjnych – pamiętaj by były kompletnie pokryte farbą. Czas: - Rzęsy: 10 minut - Brwi, broda, zarost: w zależności od pożądanej intensywności koloru. Oczyszczanie brwi, brody i zarostu: Po upływie wyszczególnionego czasu, usuń nadmiar koloru za pomocą suchego wacika. Jeżeli na skórze pozostały ślady po farbie, użyj Tint Remover – pamiętajmy jednak żeby nie stosować, go na rzęsy ani na skórę wokół oczu. Oczyszczanie rzęs: Po upływie wyznaczonego czasu, usuń płatki ochronne do rzęs we wyznaczonym poprzez strzałkę kierunku, a następnie usuń nadmiar koloru przy pomocy suchego wacika. Na koniec przetrzyj rzęsy przy użyciu wacika i wody. Przed wykorzystaniem zapoznaj się z instrukcja używania dołączoną do opakowania. Skład/INGREDIENTS: Skład brązowej henny do brwi i rzęs RefectoCil 3: Aqua, Cetearyl Alcohol, Toluene-2,5-Diamine, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, m-Aminophenol, Sodium Laureth Sulfate, CI 77499, CI 77491, CI 77492 komponenty podano w chwili publikacji. W celu poprawnej weryfikacji składu zawsze sprawdzaj opakowanie artykułu. Uwaga: Tylko do stosowania profesjonalnego. Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. artykuł nie jest asygnowany dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Używać adekwatnych rękawiczek. Paleta kolorów sprawdź jakie efekty możesz osiągnąć z poszczególnymi kolorami henny do brwi i rzęs RefectoCil. Na tej praktycznej paletce zobaczysz przykładowe czasy ekspozycji, jakie trzeba aby osiągnąć zamierzony rezultat. miksowanie kolorów henny RefectoCil. Można efektywnie mieszać odcienie RefectoCil ze sobą dla uzyskania pożądanego efektu. Mieszając hennę RefectoCil można uzyskać pokaźny wachlarz barw spełniając tym samym dowolne życzenia klientów. Należy jednak pamiętać, aby nigdy nie mieszać henny RefectoCil do brwi i rzęs z innymi markami. Jakie są twoje problemy dotyczące niestandardowych kolorowych brwi? żeby jak najlepiej zespoić kolor, do typu skóry swych klientów. Podziel klientów na ciepłe i chłodne typy. - żeby uzyskać chłodne kolory, wymieszaj RefectoCil nr. 1.1 grafit razem z odcieniem RefectoCil, którego używasz, zachowując proporcje 1:1. Dzięki temu uzyskasz chłodne, lekko popielate odcienie, które jeszcze bardziej podkreślą rodzaj kolorystyczny Twoich konsumentek. - aby stworzyć ciepłe podteksty dla typów wiosennych i jesiennych, wymieszaj odrobinę RefectoCil no. 4.1 czerwony w kolorze do brwi i rzęs RefectoCil, którego używasz.
 • Producent Refectocil 
 • Kolor czarny 
Warto przejrzeć:  Ranking henn do włosów Orientana - Jaka najlepsza? Nasze TOP10

10☆ Refectocil Henna do brwi i rzęs 4.0 KASZTAN 15ml, 829 ☆

Refectocil Henna do brwi i rzęs 4.0 KASZTAN 15ml, 829 Najniższa Cena Online Henna żelowa Refectocil kasztanowa 4 RefectoCil Chestnut Nr 4 to porywający czerwono-brązowy odcień specjalnie opracowany, by naturalnie pasował do farbowanych włosów. Uwydatnij kasztanowy odcień, mahoni i miedzi – dzięki wyśmienitej kolorystyce henny do brwi i rzęs od RefectoCil. Dzięki zawartości naturalnych komponentów gwarantuje bezpieczny zabieg bez podrażnienia skóry. zapewnia trwałą koloryzacjęJest wytrzymała na rozmazywanie i wodęNie pozostawia smugEfekt jest widoczny do 6 tygodniposiada wyciągi z krwawnika, kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty i krokosza. Posiadają one parametry łagodzące, przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Kasztanowiec uszczelnia także naczynia krwionośne. W konsekwencji skóra jest wyciszona i mniej skłonna do podrażnień. Sposób użycia: Do przygotowania farbki konieczny jest płyn stabilizujący RefectoCil Oxidant (może być zwykła woda utleniona 3%).Mieszamy za pomocą szpatułki 2 cm farby z ok. 10 kroplami ww. Płynu i nakładamy szpatułką na rzęsy i brwi.Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu otrzymujemy ciemniejszy efekt.Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem.Henna jest przystępna w użyciu, efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Rezultat: Trwały, jednorodny, wyrazisty odcień brwi i rzęs. objętość: 15 ml Do każdej zamówionej sztuki dodajemy losowo wybraną pęsetę gratis (do wyczerpania zapasów)!
 • Producent Refectocil 
 • Kolor rudy 

Podsumowanie, czyli jaka henna do brwi do 20 zł najlepsza?

Najlepsza henna do brwi do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza henna do brwi do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane henny do brwi i rzęs – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych henn do brwi do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych henn do brwi i rzęs innych marek.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.