Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Kosmetyka

Nadaj głębi swemu spojrzeniu

Sztuczne rzęsy – sposób na powłóczyste spojrzenie bez zalotki

Masz już dość swoich krótkich rzęs? Czy wiesz, że nie jesteś na nie skazana? Dzięki sztucznym rzęsom na pasku, w kilka chwil możesz odmienić głębię swego spojrzenia. Podczas gdy aplikacja kępki jest czasochłonna, doklejenie rzęs na pasku trwa chwilę, zapewniając Ci szybką zmianę wizerunku. Sztuczne rzęsy połączone są ze sobą specjalnym paskiem, który po aplikacji kleju dociskamy do powieki. Jeśli natura poskąpiła Ci długich naturalnych rzęs, sztuczne rzęsy na pasku zapewnią Ci spektakularny efekt, na jaki zasługujesz!

Łatwość aplikacji sztucznych rzęs pozwala Ci przeprowadzić szybką metamorfozę spojrzenia bez konieczności wizyty u kosmetyczki. W zależności od preferencji możesz wybierać pomiędzy sztucznymi rzęsami na pasku z włosami naturalnymi lub syntetycznymi. Jeśli chcesz nadać optycznej gęstości rzęsom, zwróć uwagę na długość i ilość włosków oraz ich skręt.


Sztuczne rzęsy kontra naturalne

Nie każda z nas może się pochwalić długimi rzęsami. Nie musisz jednak godzić się z tym stanem rzeczy. Producenci sztucznych rzęs dwoją się i troją by zapewnić swoim klientkom bogaty asortyment produktów, z którego wybierzesz najlepsze sztuczne rzęsy na rynku! Zastanawiasz się, jak dobrać sztuczne rzęsy? Przede wszystkim musisz zdecydować, czy celujesz w sztuczne rzęsy z naturalnymi włoskami, czy jednak wybierzesz model z włoskami syntetycznymi.

Warto przejrzeć:  Ultradźwięki i ich rola w kosmetyce. Zabiegi wykorzystujące fale ultradźwiękowe

Musisz wiedzieć, że sztuczne rzęsy z naturalnymi włoskami pozyskiwane są z futra norek syberyjskich, które dzięki różnej długości a podobnej grubości lepiej imitują naturalne rzęsy. Zanim zdecydujesz się je przykleić, sprawdź jednak, czy nie jesteś na nie uczulona. Poza tym podkreślaj je zawsze tuszem na bazie wody – stosowanie innych kosmetyków tylko skróci ich żywotność.

Syntetyczne rzęsy na pasku to modele o bardziej regularnym kształcie, a przy tym delikatne i elastyczne. W przeciwieństwie do swoich naturalnych odpowiedniczek nie uczulają, są dostępne w szerokiej gamie grubości, długości i stopniu podkręcenia, jednak należy się liczyć z tym, że lubią się plątać.


A może kępki rzęs?

Ile zwolenniczek sztucznych rzęs na pasku, tyle miłośniczek sztucznych rzęs w kępkach. Pomimo tego, ze przyklejanie rzęs w kępkach jest czasochłonne, nie brakuje entuzjastek tej metody przedłużania i zagęszczania rzęs. Kępki rzęs dzięki swojej różnorodnej długości zapewniają bardziej naturalny efekt, w przeciwieństwie do rzęs na pasku o dość regularnym kształcie. Także sama aplikacja pojedynczych kępek jest wygodniejsza, gdyż w przypadku nieprawidłowo nałożonego kleju pod kępkę, wystarczy go usunąć, zaś w przypadku sztucznych rzęs na pasku należy usunąć całość.

Warto przejrzeć:  Pedicure, czyli pielęgnacja skóry i paznokci u stóp

Sposób na długie rzęsy dla alergiczek

A co w sytuacji kiedy jesteś właścicielką krótkich rzęs i masz uczulenie na klej? Jeśli po aplikacji rzęs pojawia się łzawienie i opuchlizna powiek, to znak, że tradycyjne metody przedłużania rzęs nie są dla Ciebie. Z ratunkiem przychodzą sztuczne rzęsy magnetyczne z obecnością prawie niewidzialnych magnesików, przytwierdzających się do kreski narysowanej specjalnym eyelinerem. Gdy kreska przeschnie, specjalnie substancje przyciągające zawarte w eylinerze przyciągają rzęsy gwarantując Ci oryginalny i optymalnie wydłużony efekt  zjawiskowych oczu.

Teraz już wiesz, jak założyć sztuczne rzęsy i czym sztuczne rzęsy różnią się od siebie. Wiedza ta pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru, kiedy zapragniesz mieć długie, maksymalnie podkręcone i perfekcyjnie rozdzielone rzęsy. Zatem do dzieła!

Artykuł sponsorowany

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *