Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Uroda

Przygotowania do wiosny z Kliniką Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné

Marzec to taki miesiąc, w którym już czujemy nadchodzącą wiosnę. A skoro myślimy o wiośnie, to mamy ochotę na coś nowego, na zmiany, na „zrzucenie starej skóry”. W przenośni i dosłownie!

Właśnie teraz jest doskonały moment, aby zaopiekować się swoją poszarzała, pozbawioną blasku i witalności cerą oraz na spokojnie przygotować ciało na sezon bikini.

Czas jesienno-zimowy, kiedy tak bardzo brakuje nam słońca, a skóra narażona jest na trudne czynniki atmosferyczne sprawia, że cera staje się przesuszona i matowa. Musimy więc zacząć działać!

Punktem wyjścia jest oczywiście odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa. To ona ma stanowić podstawę naszej zmiany. Nic nie zastąpi codziennego oczyszczania, nawilżania i stosowania filtrów przeciwsłonecznych. Takie zabiegi z pewnością przyniosą efekty. Jednak jeśli marzą nam się efekty spektakularne lub kiedy stan naszej cery naprawdę nas niepokoi – wówczas powinniśmy skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Z roku na rok kliniki medycyny estetycznej oferują nam coraz szerszy wachlarz zabiegów, prześcigają się w innowacjach i nowinkach. Jak jednak wybrać mądrze i zdecydować się na zabieg dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb?

Rozwiązanie jest proste – należy wybrać klinikę, która nie tylko będzie miała bogatą ofertę zabiegów, ale także będzie w niej pracował zespół kompetentnych, wykształconych i doświadczonych specjalistów nastawionych na pomoc pacjentowi.

Warto przejrzeć:  Lifting biustu - charakterystyka zabiegu i możliwe powikłania

W Częstochowie takim właśnie miejscem jest Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné. Zespół kosmetyczek, kosmetologów i lekarzy oferuje indywidualne, sprawdzone i bezpieczne metody rewitalizacji skóry, które gwarantują wyjątkowe efekty.

Klinika Lemoné powstało z pasji, a jego fundamenty zostały oparte na wiedzy i doświadczeniu fantastycznych ludzi, których specjalizacje doskonale się wspierają i uzupełniają.

Na miejscu można skorzystać z usług Lekarza Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Endokrynologa, Diabetologa, Lekarza Chorób Wewnętrznych, Kosmetologa, Kosmetyczki i Masażystki. W przypadku problemu, który wymaga szerszych konsultacji i współpracy specjalistów z różnych dziedzin nie trzeba korzystać z innych poradni. Od razu otrzymuje się kompleksowe, szczegółowe i dogłębne podejście do problemu.

Równie wyjątkowa jest atmosfera tego miejsca – pacjent otoczony jest troskliwa opieką od pierwszego kontaktu z Kliniką. Komfort i bezpieczeństwo oraz zaangażowanie w problem pacjenta, który prowadzony jest indywidualnie aż do satysfakcjonującego rezultatu, to cechy rozpoznawcze Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné.

Wszelkie zabiegi wykonywane są bezpiecznymi metodami, wyłącznie na bazie oryginalnych preparatów z polskiej dystrybucji.

W Klinice Lemoné poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej można skorzystać z szerokiej gamy usług w ramach biostymulacji, kosmetologii medycznej, zbiegów hi-tech, a także terapii manualnej.

Warto przejrzeć:  Aromaterapia i jej zastosowanie w kosmetyce

Kolejnym wyróżnikiem Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné jest dokładanie wszelkich starań, aby niezależnie od rodzaju przeprowadzanego zabiegu, pacjent nie czuł dyskomfortu lub bólu. W zależności od rodzaju zabiegu stosowane są różne metody redukcji bólu.

Jedną z nich jest CryoT® Cooler, który zdecydowanie zmniejsza stres i ból podczas zabiegu. Chłodzenie (kriostymulacja) poprawia zarówno stan kliniczny, jak i funkcjonalny pacjentów, co z kolei skraca czas rehabilitacji i przyspiesza powrót do normalnego funkcjonowania.

Wszelkie specjalistyczne znieczulenia za każdym razem dobierane są indywidualnie, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pacjentem.

Po bardziej inwazyjnych zabiegach stosowane są naświetlania światłem LED (fototerapia DERMALUX), które przyspieszają regenerację, łagodzą podrażnienia skóry, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, działają przeciwbakteryjnie, przeciwłojotokowo, jak również poprawiają mikrokrążenie.

Nad Kliniką, na pierwszym piętrze, znajduje się także Salon Stylizacji Włosów Suchecki Studio. To dodatkowy atut tego miejsca, bowiem bezpośrednio po skorzystaniu z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej można skorzystać z usług fryzjerskich.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *