Nazdrowieiurode.pl

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z naszym portalem

Uroda

Na czym polega pedicure japoński?

Każdy, kto marzy o pięknych, gładkich stopach i zadbanych, efektownych paznokciach u nóg, powinien skorzystać z pedicure japońskiego – innowacyjnej na polskim rynku metody.

Japoński pedicure to nie tylko pielęgnacja samych paznokci, ale również i samych stóp.
Japoński pedicure to nie tylko pielęgnacja samych paznokci, ale również i samych stóp.

Efekty po japońskim pedicure

Zabieg ten jest wyjątkowo przyjemny i daje widoczne efekty już po pierwszym razie. Jednak, by móc odczuwać pełnię zadowolenia i efektów, jakie może dać pedicure japoński, należy wykonać całą serię tego zabiegu, czyli ok 4-5 wizyt u kosmetyczki, średnio co 3-4 tygodnie.

Największą zaletą tego rodzaju zabiegu pielęgnującego jest dogłębne odżywienie i wygładzenie stóp. Cały sekret tego pedicure polega na zastosowaniu specjalnej japońskiej pasty, która bogata jest w witaminę A i E, kreatynę, krzemionkę z morza japońskiego oraz pyłek pszczeli. Są to substancje odpowiadające zarówno za mocne i zadbane paznokcie.


Przeznaczenie pedicure japońskiego

Pedicure japoński to zabieg kierowany przede wszystkim dla tych osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – które uskarżają się na słabe, kruche, łamliwe i zaniedbane paznokcie stóp. Dzięki temu zabiegowi, staną się one mocne, zadbane i przyśpieszy się ich wzrost. Co więcej, zniknie problem odrastających skórek, które należy często usuwać.

Warto przejrzeć:  Korekta uszu - charakterystyka operacji plastycznej małżowiny usznej

Zabieg ten może zaoferować także długotrwałe i efektowne zdobienie paznokci. Paznokcie zyskują intensywny i perłowy połysk, który zachwyci każdego.

Pedicure japoński, tak jak każdy inny, polega także na pielęgnacji stóp – moczeniu, zmiękczaniu, masażu i usuwaniu martwego naskórka. Dopiero potem następuje pielęgnacja paznokci poprzez pokrycie jej wspomnianą pastą, a następnie posypanie specjalnym pudrem.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *